Gaisrinė sauga – svarbi kiekvienam žmogui, kiekvienam rajono gyventojui

Bendradarbiavimas su priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo institucijomis – svarbi savivaldos darbo dalis.

Rugsėjo 23 dieną Širvintų r. savivaldybės Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, pavaduotoja Dovilė Audėjūtė, Bendrojo skyriaus vedėja Diana Mičelienė ir civilinės saugos specialistė Julita Meškutavičiūtė susitiko su svečiais iš Vilniaus – Vilniaus Priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko pavaduotoju Evaldu Tamašausku, Civilinės saugos skyriaus viršininku Donatu Gurevičiumi bei Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininku Eugenijumi Iziumcevu ir vyriausiuoju specialistu Jonu Jočiu.

Susitikimo metu buvo aptarti einamieji civilinės saugos klausimai, gaisrų prevencijos veiksmų planas ir tolesnis bendradarbiavimas. Kalbėta apie prevencinių mokymų poreikį.

Sutarta drauge organizuoti saugumo akciją ir sunkiau gyvenantiems Širvintų rajono gyventojams, vienišiems, atokesnėse vietovėse gyvenantiems žmonėms namuose įrengti dūmų detektorius.

Džiugu, kad susitikimo metu Bendrojo skyriaus vedėja Diana Mičelienė buvo apdovanota Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento padėka už pavyzdingą ir nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą.

Užs. Nr. 114.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+