Du gražūs jubiliejai

Aldona Kaminskienė.

Vasarai alsuojant, geltonuojant saulėgrąžoms ir nokstant javams, Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė gražios, gyvenimą įprasminančios šventės proga pasveikino dvi ypatingas moteris, dvi Aldonas.

Drauge su Tarybos nare Janina Pažusiene pasveikinusios Aldoną Kaminskienę, perdavė ir Seimo nario Jono Pinskaus sveikinimus. „Daug bendrų darbų, be galo atsakingas požiūris, smulkmeniškumas, supratingumas ir moteriškos širdies bei rankų šiluma – padėkoti mielai Aldonai už ką turime ne tik mes, bet ir daugelis širvintiškių“, – sakė merė.

O Aldona Beliakova gražų jubiliejų šventė gausiame artimųjų būryje.

Moteris pasauliui padovanojo dvi dukras ir keturis anūkus, be galo džiaugiasi anūkų gretas papildžiusia mažąja Maja. Močiutės laimė skleidžiasi kaip gėlės žiedas – šiandien ji jau džiaugiasi proanūkio Aideno draugija ir juoku!

Dar jaunystėje atsisveikinusi su gimtaisiais Telšiais ir atsikėlusi gyventi į Širvintas, čia ilgus metus medicinos žiniomis ir žmogiška šiluma dalijosi su ligoniais dirbdama slaugytoja.

Aldona Beliakova artimųjų būryje.

Šimtmečio širvintiškė Aldona ir šiandieną neretai skuba į ligoninę pagelbėti, pasikalbėti, pasirūpinti. Todėl gražaus jubiliejaus proga ją pasveikinti ir kuo geriausios kloties palinkėti norėtų daugybė žmonių.

Užs. Nr. 131.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top