Didžiosios Širvintų miesto kapinės – vienoje skaitmeninėje sistemoje

Pagrindinės informacijos paieškos apie artimųjų kapavietes Širvintų miesto (senose ir Paširvinčio) kapinėse nuo šiol bus kur kas paprastesnės. Gyventojai reikiamus duomenis greitai ir patogiai gali sužinoti internete, apsilankę adresu https://www.cemety.lt ir atsidariusiame pagrindinaime tinklalapio puslapyjes pasinaudoję velionių ar kapinių paieška.

Šiais metais Širvintų miesto senos ir Širvintų miesto Paširvinčio kapavietės buvo nufotografuotos – nuotraukos su papildoma informacija patalpintos specialiai tam skirtame bendrame interneto portale. Šiuos darbus atliko bendrovė „Kapinių valdymo sprendimai“.

Naujovė palengvins pažįstamų, draugų ar kitų artimųjų amžinojo poilsio vietų paieškas. Suskaitmeninti duomenys užtikrins ir teikiamų paslaugų kokybę – kapinių prižiūrėtojai galės dirbti šiuolaikiškai ir, svarbiausia, operatyviai. Sistema leis greičiau atsakyti į gyventojų užklausas, išduoti leidimus ir suteikti kitas paslaugas.

Širvintų mieste iš viso buvo suskaitmeninta apie 6 700 kapų. Ieškant konkrečios kapavietės, portalo www.cemety.lt paieškos laukelyje pakanka įrašyti mirusiojo vardo ir (ar) pavardės fragmentą. Svetainėje matoma kapavietės nuotrauka ir tiksli lokacija.

Atkreipiame dėmesį, kad sistema nėra baigtinė, duomenys nuolat pildomi ir tikslinami. Todėl prašome gyventojų, pastebėjus netikslią ar nepakankamą informaciją, susisiekti su kapinių prižiūrėtoju. Kontaktinis tel. 8 662 35674, el. p. ats@sirvintusiluma.lt.

Užs. Nr. 193.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

1 Atsakymas į "Didžiosios Širvintų miesto kapinės – vienoje skaitmeninėje sistemoje"

  1. Barbora parašė:

    Puiki idėja. Geras darbas.

Comments are closed.

scroll to top