Darbo savaitės pabaiga – su jaunimu

„Rugsėjo 23-iosios popietę buvo smagu sulaukti Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos visų klasių atstovų bei direktorės Lados Kriščiūnienės. O ir susitikimo tema svarbi tiek mums, tiek patiems gimnazistams“, – apie mokinių vizitą Savivaldybėje kalbėjo merė Živilė Pinskuvienė.

Įgyvendinant ugdymo erdvių modernizavimo projektą, buvo sutaupyta lėšų, kurias galima panaudoti įvairioms priemonėms, kurios būtų naudojamos gimnazijoje laisvalaikio, pertraukų metu – t. y. poilsio erdvėms, atsipalaidavimo veikloms, žaidimams.

Gimnazistai aktyviai diskutavo, svarstė, teikė pasiūlymus, mąstė apie save ir apie atstovaujamus draugus. Sutarta, kad diskusija turi virsti namų darbu – t. y. kad pasitarę su klasės draugais, savo pasiūlymus surašys, apibendrins ir po kelių dienų pateiks.

Savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė su Administracijos direktore Ingrida Baltušyte, jos pavaduotoja Dovile Audėjūte bei Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Rasa Kralikevičiene pristatė tebesitęsiantį sveikatinimo projektą ir artimiausiu metu planuojamas naujas jo veiklas.

Vizija yra veiklų skirstymas ir pagal amžiaus grupes. Tad buvo labai įdomu sulaukti jaunimo nuomonės, kokių užsiėmimų, skirtų tiek emocinei, tiek fizinei sveikatai, lytiniam ugdymui, pasitikėjimui savimi, jiems reikėtų. Kalbėtasi apie įtemptą metą abiturientams, kurie jau pradėjo ruoštis egzaminams, apie gimnazijos kasdienybę.

Jaunimas atviravo, kad jie norėtų susitikimų su teatro aktoriais, kad labai domina motyvaciniai renginiai bei aktyvios veiklos.

Praleidę aktyvią vasarą Širvintų paplūdimyje, tinklinio mėgėjai norėtų šia sporto šaka užsiimti ir šaltuoju metu. Daugelis laukia mokyklos diskotekų.

„Ačiū visiems atėjusiems ir aktyviai dalyvavusiems. Mūsų konstruktyvi diskusija, sprendimų paieška, norų ir poreikių išsakymas, galimybių apibendrinimas tikrai labai svarbus tiek darbų įgyvendinimui, tiek ateities projektų planavimui. Niekas negali geriau žinoti ir suprasti, ko reikia jaunimui, jei ne patys jauni žmonės“, – dėkojo Savivaldybės merė.

Užs. Nr. 123.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top