Auksu suspindęs bendras gyvenimo kelias

Auksu suspindo ilgo, gražaus, turtingo patirties, darbų, kūrybos ir bendrų šeimos išgyvenimų metai.

Lapkričio 5 d. gražią 50 metų bendro gyvenimo – auksinių vestuvių – sukaktį minėjo mūsų rajono Igno Šeiniaus premijos laureatai, Šimtmečio širvintiškiai tautodailininkas, medžio drožėjas Povilas ir senojo kepimo amato meistrė Liudmila Malinauskai.

Pasveikinti juos ir kartu pasidžiaugti nekasdiene proga susirinko ne tik artimieji, du užauginti sūnūs, bet ir jaunystės, mokyklos draugai, kolegos tautodailininkai, bendraminčiai.

„50 metų kartu! Tai yra Lietuvos stiprybė ir šeimos vertybės pavyzdys“, – drauge su Tarybos nariu Juliumi Jagminu Malinauskų porą simbolinėmis austomis juostomis apjuosusi sakė Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, palinkėjusi kuo geriausios sėkmės, stiprios sveikatos ir daug įsimintinų, šiltų akimirkų puoselėjant vertybes, kuriant ir gyvenant Širvintų krašte.

Šiltus sveikinimo žodžius skyrė Širvintų krašto garbės pilietė, tautodailininkė Nijolė Didžiokienė, Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Regina Jagminienė su vyru, Povilo Malinausko mokytoja Ona Valančienė su vyru.

Sklaidydami nuotraukas, susirinkusieji kartu prisiminė ir sužinojo Liudmilos ir Povilo meilės istoriją, jų gyvenimo kelio svarbius momentus. Šventę papuošė jautrus šokis, skambant jaunystės meilės dainai.

O įspūdingas pačios tautinio paveldo kepėjos L. Malinauskienės paruoštas saldus stalas nepaliko nė vieno abejingo.

Užs. Nr. 130.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (3 įvert.)

1 Atsakymas į "Auksu suspindęs bendras gyvenimo kelias"

  1. Anonimas parašė:

    labai grazu

Comments are closed.

scroll to top