Atviroje jaunimo erdvėje – ir psichologo pagalba

Džiugios ir labai svarbios naujienos Širvintų jaunimui! Širvintų atviroje jaunimo erdvėje darbą pradėjo psichologė, kuri teikia individualias konsultacijas jaunam žmogui ir veda grupinius užsiėmimus.

Svarbiausi Širvintų rajono atviros jaunimo erdvės uždaviniai – teikti socialines, pedagogines, psichologines, ugdymo, emocinio palaikymo, užimtumo ir prevencijos paslaugas. Nuolat jaučiant nerimą, kaltę, baimę, liūdesį, išgyvenant didelį emocinį jautrumą ir nuotaikų svyravimą jaunuoliui sunku išlaikyti stabilius santykius su draugais, dažnai kyla problemų šeimoje ir mokykloje.

Konfidencialūs pokalbiai su psichologe gali padėti išsiaiškinti ir suprasti, kas konkrečiai jaunam žmogui yra sunkiausia ir sukelia neviltį.

Klaidinga manyti, kad į psichologą galima kreiptis tik esant sunkumams, mes kviečiame jaunuolius į susitikimą su psichologe kai norisi geriau save pažinti, kai siekiama didinti pasitikėjimą savimi, kai yra noras išmokti tyrinėti savo jausmus, norintiems pamilti save.

Širvintų rajono savivaldybė teikia jaunimui palankias kompleksines paslaugas pagal Jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelio projektą. Šis projektas truks 2 metus, todėl tikimės, kad kartu įveiksime daugybę iššūkių, kylančių sunkiu paauglystės tarpsniu.

Išankstinė registracija:
Justina Rybakovaitė
El. paštas: justinarybakovaite@gmail.com
Tel.: +370 679 92 698

Vykdant šį projektą jau įvyko pirmasis susitikimas su psichologe Justina Rybakovaite, kuri pasidalino savo žiniomis bei nuomone apie jauno žmogaus motyvaciją ir pasitikėjimą savimi.

Jei dabar jaučiatės vieniši, nerimaujantys, bejėgiai ar išgyvenate bet kuriuos kitus jausmus, – nebijokite kreiptis pagalbos į psichologę Justiną.

Užs. Nr. 127.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top