ATIDARYMAS!

Viešojoje erdvėje prabilus apie karantino atlaisvinimus ir atveriamas sporto klubų duris, ne vienas širvintiškis teiraujasi apie tai, kada bus galima apsilankyti naujose treniruoklių salėse.

Todėl dalinamės šia aktualia informacija:

 • Širvintose šiemet jau turime 2 naujas treniruoklių sales. Jos yra pilnai įrengtos, bet dar neatidarytos.
 • Treniruoklių salė Širvintų sporto ir laisvalaikio centre (Kalnalaukio g. 41) bus atidaryta tik tuomet, kai karantino sąlygos bus atlaisvintos ir bus leidžiama veiklą vykdyti baseinams.
 • Atsižvelgiant į tai, kad dėl pandemijos daugelis gyventojų patyrė materialinių sunkumų, balandžio 28 d. Širvintų r. savivaldybės tarybos posėdyje priimtas sprendimas sumažinti anksčiau patvirtintus treniruoklių salės (Vilniaus g. 81) paslaugų įkainius.
 • Priėmus sprendimą dėl įkainių, ketvirtadienį, balandžio 29 d., oficialiai atidaryta treniruoklių salė Vilniaus g. 81, buvusio kino teatro patalpose.
 • Nuo balandžio 30 d., penktadienio, treniruoklių salė veiks nuo 10.00 ryto iki 22.00 val. vakaro. Nors gegužės 1 d. yra šventinė, bet norintys pasportuoti, bus laukiami ir šeštadienį.
 • Dabartiniai karantino suvaržymai įpareigoja užtikrinti sąlygas, kad kiekvienam treniruoklių salėje sportuojančiam asmeniui būtų 20 kv.m erdvė.
 • Taigi, buvusio kino teatro patalpose vienu metu galės sportuoti tik 4 žmonės. Pagal reikalavimus privalės dirbti 3 darbuotojai: administratorius, treneris ir valytojas.
 • Norintys išbandyti naujas paslaugas, privalės iš anksto užsiregistruoti tel. 8 659 44862 dėl aukščiau paminėtų karantino sąlygų reikalavimų.
 • Visa informacija apie treniruoklių sales, jų darbą bei įkainius nuo ketvirtadienio skelbiama Širvintų sporto centro svetainėje www.sirvintusportas.lt bei Facebook paskyroje.

Užs. Nr. 42.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

8 Atsakymai į “ATIDARYMAS!”

 1. Lastočka parašė:

  Kiek einu pro šalį, vis matau ten žmonių. Vadinasi, reikalingas dalykas, pinigai ne į balą.

 2. federika parašė:

  Žaviuosi mūsų mere.

 3. Dainius Graužinis parašė:

  Labai gražiai parašėte. Bravo!
  Bet iš jūsų tarpo kertančių snapu netrūksta. Pirštais nerodysime. Taip, kad…

 4. paskutiniam komentarui parašė:

  Vienintelis paukštis, kuris puola erelį yra varnas. Jis įsikimba nagais ereliui į nugarą ir snapu kapoja. Tačiau erelis nekovoja su varnu, nesistengia jo numesti. Jis neeikvoja tam savo jėgų. Erelis išskleidžia sparnus ir tiesiog kyla ir kyla aukštyn į dangų. Kuo aukščiau kyla, tuo mažiau oro varnui lieka, kol varnas neišlaiko oro trūkumo ir nukrenta.

  Nekovokite su savo priešais, kenkėjais, kritikais, skriaudėjais, pletkininkais, pavyduoliais. Nekreipkite dėmesio į tuos, kurie sako, kad tu negali, kad neįmanoma… Nekovokite su savo ribojančiomis mintimis, įsitikinimais, baimėmis, vaikystės skriaudomis, tiesiog pakilkite aukščiau, pakelkite savo vibracijas. Žinokite, ko norite ir kur einate, turėkite tikslą ir kilkite link jo, neeikvokite jėgų, tiesiog eikite savo pasirinktu keliu, savo tikslo link, ir visi trukdžiai po truputį atkris savaime

 5. Bielskus parašė:

  Dabar komitetu posedziai bus rengiami treniruokliu saleje.

 6. Anonimas parašė:

  pritariu

 7. Virgis natali parašė:

  Ankstesnieji sau viska statėsi

 8. natali parašė:

  Šaunuolė merė. Taip norisi paklausti, o ką veike ankstesnieji rajono vadovai?

Comments are closed.

scroll to top
+