Anciūnų mėgėjų teatro komedija – ir didžiojoje Kultūros centro scenoje

Tamsūs ir niūrūs rudens vakarai? Tik ne tada, kai atvykstate į Anciūnus!
Tik ne tada, kai pilnutėlėje salėje stebite spektaklio premjerą. Kai prieš akis – iki ašarų juokingos Marcelės jaunikio paieškų situacijos, kai kvatojies balsu ir visiškai atitrūksti nuo kasdienių rūpesčių ir problemų.

Vieną šeštadienio vakarą Anciūnų kultūros centro filiale vyko rudens šventė, kurios kulminacija – mėgėjų teatro spektaklio „Ženteliai“ (pagal Vidos Bladykaitės) premjera.

Nepalikusi abejingų nei atėjusių anciūniškių, nei daugybės svečių iš kitų seniūnijų. Žiūrovai plojo atsistoję.

„Įprasta, kad žmonės politikų kažko prašo, bet šį vakarą, dar kartą apstulbinta Anciūnų meno saviveiklininkų entuziazmu, kūrybiškumu ir noru suteikti žmonėms geriausių emocijų, paprašysiu aš,“ – kalbėjo Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, kurios prašymas – parodyti šį spektaklį didžiojoje Širvintų kultūros centro scenoje buvo sutiktas salės audringais pritarimo aplodismentais bei spektaklio aktorių TAIP.

Merė išsakė didžiausius komplimentus spektaklio režisieriui Gediminui Makauskui, visiems aktoriams, kurie turėdami darbus, ūkius, pomėgius, suranda laiko ir noro susirinkti, repetuoti ir parodyti puikų rezultatą.

Drauge su mere renginyje dalyvavo bei sveikino Tarybos nariai Marija Gudonienė, Julius Jagminas, seniūnas Ramūnas Jasevičius, Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Regina Jagminienė, Širvintų krašto garbės pilietė Nijolė Didžiokienė, įteikusi kolektyvui didžiulį glėbį rožių.

Anciūniškių padėkos už paramą skriejo rėmėjams Širvintų krašto geradariams Nijolei Didžiokienei, Vidai ir Vytautui Matuliams.

Žinoma, šventėje skambėjo charizmatiškosios Anciūnų kapelos melodijos ir dainos, neleidusios išsiskirstyti.

PRIMENAME, KAD ANCIŪNŲ MĖGĖJŲ TEATRO SPEKTAKLIS „ŽENTELIAI“ ŠIRVINTŲ KULTŪROS CENTRE – JAU GRUODŽIO 8 D. 18 VAL.

Užs. Nr. 141.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

9 Atsakymai į “Anciūnų mėgėjų teatro komedija – ir didžiojoje Kultūros centro scenoje”

 1. gerbėja parašė:

  Labai laukiu spektaklio.

 2. Anonimas parašė:

  o tai „teisingas“ portalas kieno nuotraukas skelbia??? ko ten neuzkliuva?? a?

 3. Dainius Graužinis parašė:

  Spektaklis geras ir aktoriai geri. O politikai prie ko? Na, gerai, tarkim savivaldybė laikosi pozicijos, kad savivaldybės interneto svetainėje ir feisbuko puslapyje dera talpinti renginių dalyvių nuotraukas su politikais. Tai tegul talpina VISŲ pagrindinių politikų (pvz. esančių savivaldybės taryboje), dalyvavusių renginiuose nuotraukas. Kas čia per atrinkinėjimas – čia medus, o štai čia degutas?

  Nesuprantu, kodėl partijos, turinčios išrinktus atstovus savivaldybėje, negina savo teisės skelbtis savivaldybės informaciniuose leidiniuose ir interneto svetainėse lygiai taip pat, kaip tą daro valdantieji

 4. tiesiog pastebejimas parašė:

  Nuostabus spektaklis, faini aktoriai, bet visuomet atsiranda saukstas deguto, kuris sugadina statine medaus……………………..

 5. Dainius Graužinis parašė:

  Visi tai kas? Politikai? O gal turėtume juos tik girti ir rankutėmis ploti, nesvarbu ką ir kaip daro (nedaro iš vis nieko)? Ir pagiriu, kai nusipelno pagyrimų. Negi gaila gerą žodį pasakyti. Gal Jums citatų surasti?

 6. ? parašė:

  Bet tikrai – kiek galima prie visų kabintis? Negi visi turi šokti pagal pono dūdelę?

 7. Dainius Graužinis parašė:

  Gerasis, anonime, kur įžvelgėte pyktį? Pyktį dėl ko? Prašau konkrečiai. Ir prisistatykite. Juk nepikti geriečiai lyg ir neturėtų nieko bijoti, ar ne taip?

  O dėl mano komentaro – ką pasakiau neteisingai?

 8. ____________________ parašė:

  Graužini, pažvelkite į grožį su ironija, kaip dainavo Kernagis. Mažiau sunkiai slepiamo pykčio!

 9. Dainius Graužinis parašė:

  Opozicijai:
  Fotografuokitės spektakliuose, renginiuose ir dėkitės savo nuotraukas į savivaldybės feisbuką lygiai, kaip tą daro merė ir tarybos nariai priklausantys daygumai. Su potekste, atseit, čia informacija apie spektaklį, o ne apie politikus

Comments are closed.

scroll to top