90-ties – ir tebesijaučia jaunas

Toks šiandien yra garbingo jubiliejaus sulaukęs širvintiškis Valdas Dainys – šviesus ir pasitempęs, be galo pozityvus ir nuoširdus, atviras ir iki šiol laikomas šeimos autoritetu.

Nors vyras prieš kelis metus į anapilį išlydėjo savo mylimą žmoną Genovaitę, ir dabar dalindamasis tik gražiausiais jų meilės prisiminimais jis braukia ašarą. Jiedu spėjo atšvęsti savo deimantines – 60 metų santuokos – metines.

Sutuoktinių santuoka buvo pavyzdinė, o šeiminiai santykiai – taikūs ir ramūs, todėl ir dvi dukros užaugo laimingos bei apsuptos tikros meilės.

Valdas su žmona Genovaite per gyvenimą žengė vienu žingsniu. Iš Kaišiadorių į Širvintas atvykę jiedu čia ir įleido šaknis. Dirbo vienoje įmonėje: jis vyr. inžinieriumi, ji – vyr. buhaltere. Valdas buvo itin vertinamas savo darbovietėje – žmonės jį iki šiol pamena kaip geraširdį, kuris patardavo ne tik sprendžiant darbo klausimus, bet ir kitų šeimų problemas.

Šiandien senolio širdį glosto trijų anūkų ir trijų proanūkių artuma, ir jo senatvė ori – gyvena drauge su dukra Jolanta ir anūku Vaidu apgaubtas jų šiluma bei rūpesčiu.

Spalio 3 d. ypatingo jubiliejaus proga Valdo pasveikinti ir simboline austa juosta apjuosti nuvyko Savivaldybės vicemerė Janina Pažusienė. Merės Živilės Pinskuvienės sveikinimus perduodama ji jubiliatui linkėjo Dievo palaimos ir kasdienio džiaugsmo, būti šildomam tik gražiausių gyvenimo prisiminimų, išlikti tvirčiausios sveikatos.

Užs. Nr. 123.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top