100 metų!

Su skambia daina, akordeonų maršu, su džiaugsmu, su geru ūpu! Artėjant šv. Kalėdoms ir į pabaigą besiritant 2022-iesiems, gruodžio 20 d. Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė drauge su vicemere Janina Pažusiene ir seniūnu Sigitu Bankausku 100-ojo jubiliejaus proga pasveikino Jauniūnų seniūnijos gyventoją Stefaniją Kulševič.

Kas gi daugiau įprasmina gyvenimą, jei ne šeima?

Todėl švęsdama ypatingą jubiliejų, pati kilusi iš didelės devynių vaikų šeimos, senolė labiausiai džiaugiasi rūpestingais ir gerais žmonėmis užauginusi dukrą bei sūnų, sulaukusi penkių anūkų ir devynių proanūkių. Visi jie sugužės pasveikinti Stefanijos per šv. Kalėdas!

„Pažadas ištesėtas – į jubiliatės namus įžengėme su džiaugsmingu maršu ir „Ilgiausių metų“ traukėme iš širdies visi, vedami Meno mokyklos direktoriaus pavaduotojos Irenos Vasiliauskienės ir akordeonininko Liudo Vyšniausko. Tokios emocijos yra kažkas nerealaus, bet kažkas tokio TIKRO. Tai, iš ko pasisemi daugiausia įkvėpimo ir gyvenimo džiaugsmo“, – emocijomis dalinasi merė Ž. Pinskuvienė.

Pasirodo, šimtametei Stefanijai akordeono muzika labai patinka, sako, ir anūkei kažkada buvo nupirkusi instrumentą, kad mokytųsi ir grotų. Todėl jaunojo muzikanto Liudo pasiūlymas dar pagroti buvo sutiktas ne tik ovacijų, bet ir draugiško palingavimo valso ritmu.

Apjuosę jubiliatę simboline austa juosta, įteikę gėlių svečiai linkėjo, kad jos gyvenimo šviesa, dorai nueitas kelias, išmintis, dvasinės vertybės būtų pati svarbiausia dovana jos šeimai, artimiesiems, jaunajai kartai. Žinoma – ir kuo stipriausios sveikatos, mėgavimosi gyvenimo suteiktomis dovanomis!

Užs. Nr. 159.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top