Toliau šunų lojimo Molėtų Petras taip ir nepamatė

Rinkimai puikiai parodo, kas mus siekia valdyti. Štai žiniasklaidoje nuskambėjo atvejis Panevėžyje, kai į Seimą socialdemokratų komandoje kandidatuojanti dviratininkė Simona Krupeckaitė savo lankstinuke rinkėjams įvėlė net 13 klaidų. Maždaug kas dešimtame žodyje. Pati sportininkė bandė šmaikštauti, kad „protingas patylės, kvailas – nesupras“. Turbūt kalbėjo apie tuos, kurie nesupranta, kad dviračio pedalus minti – tai ne valstybei vadovauti.

Perliukus žarsto ir kai kurie kandidatai, stosiantys prieš širvintiškių teismą. Gerokai nustebino „konservatorių“ kandidato Valentino Stundžio gražbylystės, pasipylusios ne tik iš jo asmeninio agitacinio lankstinuko, bet ir pakartotos oficialiame Molėtų-Širvintų rinkimų apygardos kandidatų pristatyme.

„Valstybės valdymas ir savivalda – ne valdininkų biurokratija ir diktatas, o pokyčių lyderiai, tarnaujantys visuomenei, demokratijai, teisingumui ir gyvenimo pažangai.

Orus pilietis – stipri mūsų valstybė. O būti Seimo nariu – tai pareiga tstovauti savo krašto žmonėms ir viešajam gėriui. Jūsų parama rinkimuose – moralinis įpareigojimas man sąžiningai dirbti,“ – tuščiakalbiauja kandidatas, ko gero, pamiršęs, kad apie tokius gražbyliavimus žmonės sako: „neišgėręs – nesuprasi“.

O štai „darbietis“ Petras Čimbaras pribloškė kitais perlais. Panašu, su išsilavinimu Petrui prasčiau nei Valentinui, tai jis drebia tiesiai šviesiai. Neiškentė net merė Živilė Pinskuvienė, jais pasidalijusi savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

„Ar 4 metus šildydamas seimūno kėdę Petras Čimbaras taip ir nesuprato ir nesužinojo, kad Širvintų baseinas pastatytas ir atidarymas jau rugsėjo 30 d.?!

O antrajam Širvintų sporto komplekso etapui užbaigti visas lėšas Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu gavome dar šių metų gegužę?

Ar smegenys tiek „pavargo“ nuo nieko neveikimo apart pastovėjimo šventėse ir rankų spaudinėjimo, ar galima taip savo rinkėjams į akis MELUOTI?

Petras Čimbaras nuolatiniu MELU mūsų – Širvintų r. savivaldybės vadovių – jau seniai nestebina. Bet kad šitaip MELUOJAMA į akis žmonėms, pirmaisiais savo rinkiminės programos pažadais – žemiau nei žema.

Petrai, būk ramus, visos lėšos ir Širvintų baseinui, ir universaliai sporto salei (1 500 000 Eur) seniai gautos. Gaila, kad per 4 metus, „atstovaudamas“ Širvintų rajono žmonėms, toliau šunų lojimo taip ir nesugebėjai pamatyti.“

Kaip čia nesureaguosi, jei kol kas dar Seimo narys Petras Čimbaras savo rinkimų programoje žada, jei bus išrinktas į Seimą, „aktyviai siekti, kad kuo operatyviau ir efektyviau būtų skiriamos lėšos baseinų Molėtuose ir Širvintose statyboms vykdyti“.

Įgėlusi dėl Seimo narį labiausiai išgarsinusio įstatymo projekto apie šunų keliamą triukšmą, merė pateikė 2020 metų gegužės 6 dienos Vyriausybės nutarimą dėl lėšų skyrimo Širvintų sporto kompleksui. Gal bent taip Petras sužinos, kad žada mums tai, kas jau seniausiai be jo siekimo padaryta.

Belieka tik lengviau atsidusti. Kokia laimė, kad ant nosies – ne rinkimai į Europos parlamentą. Ko gero, iš dangaus nukritęs didysis Molėtų žemės politikas pažadėtų, jei bus išrinktas, „aktyviai siekti, kad Lietuva taptų Europos Sąjungos ir NATO nare“.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (2 įvert.)

10 Atsakymų į “Toliau šunų lojimo Molėtų Petras taip ir nepamatė”

 1. Jonas parašė:

  Bielski, kada Pinskuvienei sikynes nebelaizysi? Straipsniu lygis zemiau dugno.

 2. paskutiniam parašė:

  prie ko cia sirinskine?

 3. Romas parašė:

  manau kad i antra tura iseis Sirinskiene ir Svedas

 4. Virgis parašė:

  Petras jokio gero darbo Širvintoms nepadarė ,gaus db špyga

 5. H2O parašė:

  Manau, kad į antrą turą iseis Pinskus ir Kildišius.

 6. sirvintiete parašė:

  Labai gerai, kad tokius dalykus viesinate.

 7. paskutinei parašė:

  Pas mus zurnaliste vadinasi tik viena persona. Tiesiog visur. Daugiau nera. O straipsnis parasytas tikrai profesionaliai. Aiskiai ir be eilinių žmonių įžeidinėjimų.

 8. kaimietis parašė:

  Pone Bielski, jei neįkandate- išgerkit. Suprantama, liepė uošvis, tai ir nelabai kas daugiau surantama. Tarnaukit, tik nesivadinkit žurnalistu.

 9. ziurim parašė:

  Per sarasa gali iseiti, o siaip tai sansu jokių.

 10. Petras parašė:

  Xixixi

Comments are closed.

scroll to top
+