Ryžtas spręsti problemas, virtęs tik „pažintine vadovų ekskursija“…

Antradienį Širvintų meras su būriu Savivaldybėje dirbančių specialistų (maždaug 10-15 asmenų) ir visais seniūnijų seniūnais išvažiavo į susitikimą su 5 gelvoniškiais spręsti jų problemų. Tačiau tik pasiguodė, kad negali nieko jiems padėti.

Nejaugi apžiūrėti Gelvonams nebūtų užtekę mero, Savivaldybės administracijos direktoriaus ir seniūno? Juk kaimo žmonių problemos ir taip visiems iki skausmo žinomos: keliai, apšvietimas ir t.t. Nejaugi tikrai reikėjo važiuoti net tokiam skaičiui specialistų? Gal per tas valandas Savivaldybėje jie galėjo nuveikti daug naudingesnių darbų? O kas visą popietę konsultavo rūpimais klausimais į Savivaldybę atėjusius žmones, jei visi skyrių vadovai bendravo su 5 gelvoniškiais?

Kelias valandas (nuo 13.00 iki 15.00 val.) visas būrys Širvintų rajono specialistų vaikštinėjo po Gelvonus ieškodami problemų, kurias galėtų išspręsti. O 15.00 val. visi sugužėjo į Gelvonų kultūros namų salę, kur jų laukė penki gelvoniškiai. Kol Savivaldybės specialistai tarpusavyje plepėjo, Kęstutis Pakalnis mėgino gyventojams pasiaiškinti, kodėl kelias iki jo sodybos buvo išasfaltuotas, o Gelvonų kelio taip ir negali baigti asfaltuoti (tokį klausimą pateikė vienas iš susitikimo dalyvių). Meras paprašė žmonių būti supratingesniais ir suvokti jog Savivaldybės biudžete nėra pinigų baigti asfaltuoti Gelvonų kelią. Tačiau ką gyventojai turėtų suprasti? Nejaugi tai, jog kelias iki mero sodybos yra daug svarbesnis už kelią, kuriuo tenka važinėti paprastiems žmonėms?

Susitikimas su Gelvonų gyventojais truko vos 30-40 minučių Pasibaigus „karštai“ diskusijai apie kelių asfaltavimą, gelvoniškiams buvo pasakyta, kad jau gali eiti namo. Niekas susirinkusiųjų net nepaklausė, ar jie neturi daugiau rūpimų klausimų. Nejaugi Širvintų meras, taip ryžtingai nutaręs spręsti paprastų žmonių problemas, staiga išsigando, jog nepajėgs atsakyti į visus gyventojams rūpimus klausimus?

Kad susitikimas buvo per trumpas, galima buvo įsitikinti pasikalbėjus su gelvoniškiais, atėjusiais į kultūros namų salę. Dvi vyresnio amžiaus moterys, teigė, jog susirinkimas buvo toks trumpas, kad jos net nesuspėjo užduoti merui labai svarbaus klausimo dėl autobusų stotelės…

Toks gausus būrys specialistų, nuvažiavęs į Gelvonus spręsti gyventojų problemų, ne tik nerado jokių sprendimo būdų, bet dar ir pasiguodė, kad dėl pinigų trūkumo Savivaldybės biudžete gyventojams rūpimos problemos nebus sprendžiamos. Tai koks tada tikslas kažkur važiuoti bei klausinėti žmonių, su kokiomis problemomis jie susiduria, jeigu tegali atsakyti tiems reikalams Savivaldybės biudžete nėra pinigų.

Ivona Komarovska

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

4 Atsakymai į “Ryžtas spręsti problemas, virtęs tik „pažintine vadovų ekskursija“…”

 1. Anjeza parašė:

  Aš irgi kažko panašaus ieškojau. Ačiū už picasa litghbox nuorodą – labai šaunus plugin’as. Tik va nesupratau ko tau trūksta jame.

 2. gabi69 parašė:

  šaunuolė Ivona,rašyk taip toliau ir nekreipk dėmesio ką kiti rašo.Rašyk viską apie valdžią,nes dar tokių neišmanėlių,nemokšų,profkinių vaikinukų Širvintų valdžioj nebuvo.Čia jiems ne mažai kaimo mokyklėlei kurioj dirba vos 20 žmonių vadovaut,ar buitiniui kuri nupirkes buvo dabartinis valdžios veikėjas nesugebėjo išlaikyti,tik griaut ir vėl mūryt teišmanė

 3. Janė parašė:

  Iš tikrųjų, šiai mergaitei ateityje bus labai gėda dėl tokios savo žurnalistinės pradžios. Tur būt, nemažai muilo nusipirko.

 4. makaronas parašė:

  Ivona, nelisk Pinskams i uzpakali. Palik ta garbinga darba Liktoraviciui.

Comments are closed.

scroll to top
+