Politiniams oponentams Alionių seniūnas – kitos rasės žmogus

Alionių seniūnas Sigitas Bankauskas, jau įpratęs prie Širvintų rajono mero pavaduotojo Alfredo Astiko „cviekinio“ laikraščio „Širvinta“ išpuolių, buvo priblokštas sužinojęs, kad oponentai į kovą pasitelkė net internetinę žiniasklaidą. Atsivertęs interneto pažinčių portalą www.chebra.lt, tarp anketų jis surado ir ten esančią neva saviškę.

Nebenustebęs, kad kelių savaičių senumo „Senukų“ kroviko klaida buvo užkrauta ant seniūno pečių ir ta „vagystė“ aprašyta „Širvintoje“ (kalbama, kad informaciją straipsniui, tarsi žurnalistas, rinko pats mero pavaduotojas), Sigitas Bankauskas tiki, kad viskas yra užsuktos tos pačios politinės kampanijos prieš jį vaisiai.

Nors daugelis pažinčių svetainėje paskelbtų anketinių duomenų seniūnui pasirodė laužtos ir piršto, ji iliustruota iš Širvintų rajono savivaldybės tinklalapio pasiskolinta Alionių seniūno Sigito Bankausko nuotrauka. Po ja, norint įgelti, o gal politiką padaryti paprasčiausios pajuokos objektu, paskelbta, kad pažinčių skyrelio lankytojas, slapyvardžiu Adminass, yra kitos rasės, kito kūno tipo žmogus, gražiausią savo kūno dalimi laiko kitą, gauna kitą atlyginimą, yra kitos šeimos padėties, vaikų neturi, jokiu būdu jų nenori, namuose laiko jūrų kiaulytes ir kates, moka lietuvių, anglų, prancūzų, italų kalbas, yra kitų politinių pažiūrų, kitos religijos. Šis neva 42 metų vyras teigia gyvenantis Vilniuje ir ieško moters nuo 20 iki 40 metų.

Dviejų vaikų tėvas ir santuokoje gyvenantis Sigitas Bankauskas sako, kad tokie teiginiai įžeidė jį ir jo šeimą. Jis kreipėsi į policiją, kad ši ištirtų, kas pasinaudojo jo asmens duomenimis.

Artimi Sigitui Bankauskui žmonės taip pat yra bendros nuomonės, kad už šios „atrakcijos“ gali slypėti tik politika, o daugiausia iš to naudos gali gauti seniūno politinis oponentas – daugiamandatėje apygardoje, partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąraše, į Seimą besibolotiruojantis Širvintų rajono mero pavaduotojas Alfredas Astikas.

Darbo partijos sąraše įrašytas Sigitas Bankauskas yra vienas iš trijų kandidatų, kuriuos nuo šios partijos į Seimą deleguoja širvintiškiai.

„Negi į šimtuką patenkančiam Alfredui Astikui ir jo klapčiukams krauju tvinsta širdys sužinojus, kad į šimtuką patenka ir Alionių seniūnas?“ – teiravosi internete anketą atsitiktinai aptikę laikraščio skaitytojai.

Kaip yra iš tiesų, paaiškės policijai atlikus ikiteisminį tyrimą. Šių dienų techninėmis priemonėmis nustatyti, kas pasinaudojo asmens duomenimis, nėra sunku.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

9 Atsakymai į “Politiniams oponentams Alionių seniūnas – kitos rasės žmogus”

 1. Meska parašė:

  Na negrazus darbeliai vyksta tose Sirvintose.Bet nereiketu A.Astiko kaltint taip akivaizdziai:policija tikrai issiaiskins si incidenta,nes turi galimybe nustatyt is kieno PC si anketa issiusta!!!!

 2. sirvintiskis parašė:

  jai pas zmogu gerai aparatas veikia,tai ko pavidet? tik dziaugtis reikia. Kietai varo. As uz ji balsuosiu „savas“.
  A tai prirenka pensininku „impotentu“ i seima, ir miega ten sededami.

 3. :D parašė:

  ten visi vagiai… na kiti vagia didesniais maštabais… na sis tik cementa… 😀 na nieko Sigi ir tu ismoksi… 😉

 4. popapa parašė:

  HA HA HA

 5. D parašė:

  Turbut girtas pats parašė ,poto pamiršo/

 6. tas pats parašė:

  …vagį į seimą Lietuva basa liks.

 7. kančelskis parašė:

  oho kiek daug net menuo ir septynios dienos keturios valandos sesios minutes ir trys sekundes, o tu lopini ir neblogai skaiciuoji.
  nu klaunizmas..
  p.s. kam apskritai reikalingi komentarai jei laikrascio redakcija kritikuojama juos istryna???

 8. :D parašė:

  Bankauska i seima 😀 oi cia tai geras… na kaip jis isvis seniuno posta gavo tai ir to cia ne be BLONDINES pastangu.. na cia tai geras bajeris…

 9. kančelskiui, parašė:

  moki det ant visu, bet nei laike, nei erdvej nesiorientuoji. Matyt, pagiringas, kančelski. Sirvintose jau 1 menuo ir 7 dienos, kai yra 3 laikrasciai. Skaityk moli visus, tada savo susi…. nuomone cia kisk.

Comments are closed.

scroll to top
+