Kam atstovauja Savivaldybės tarnautojai?

Skaitytojai klausia

Praėjusią savaitę „Širvintų krašto“ redakcija gavo ponios Jurgitos Braidokienės laišką, kuriame ji rašo apie nesąžiningas UAB „Ecoservice“ sutarčių sąlygas ir apgailestauja, kad Savivaldybės tarnautojai negali paaiškinti gyventojui, „kaip 10 dienų atitinka (lygu) vieną mėnesį. Kaip mokestis už šiukšles, kurių neteiki išvežimui, atitinka (lygu) faktišką jų kiekį?“ Moteris klausia, kam atstovauja Savivaldybės tarnautojai?

J. Braidokienė rašo, kad gavusi sutartį iš UAB „Ecoservice“, parašė laišką Savivaldybei klausdama: kas Savivaldybėje tvirtino šią sutartį ir kodėl šios sutarties atskiri punktai prieštarauja pačios Savivaldybės KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMO TAISYKLĖMS (ir išvardijo konkrečius punktus)?

Savivaldybės Infrastruktūros skyriaus vyr. specialistas Saulius Zabulis atsakė: „Kiekvienas atliekų turėtojas sudaro sutartį su Savivaldybės operatoriumi dėl atliekų tvarkymo. Ši sutartis atitinka Širvintų rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo taisykles. Jeigu manote, kad ši sutartis pažeidžia Jūsų, kaip paslaugos vartotojo, interesus, turite teisę kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą ar į kitas institucijas.“

J. Braidokienė klausia: „Įdomu, ar šią sutartį skaitė Savivaldybės teisininkai, nes dauguma jos punktų atitinka LR civilinio kodekso 6.188 straipsnio „Vartojimo sutarčių sąlygų ypatumai“ vartojimo sutarčių nesąžiningų sąlygų kriterijus. Kad būtų ši sutartis pakeista taip, kad nepažeistų šalių teisių ir pareigų pusiausvyros bei vartotojų teisių ir interesų, reikia kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą. Ar tai darys Savivaldybės darbuotojai, turintys ginti viešąjį interesą, kad vartotojai gautų teisingas sutartis, ar reikia man pačiai asmeniškai kreiptis?“

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Kam atstovauja Savivaldybės tarnautojai?”

 1. oho parašė:

  keistas klausimas kam atstovauja aisku savo kisenei

 2. Meska parašė:

  Na,nuejau kuria diena `16val i Ecoservise,sakau:
  -Noriu sutarti sudaryt.
  -Jau nedirbam,-isgirdau.Nors darbo laikas iki 17 val.
  Ai,ka padarysi,pries veja nepapusi.Teks eit dar karta..

 3. zz parašė:

  Baikit istisai rasyt nesamones.
  Vilniaus daugiabuciuose uz siuksliu isvezima ivairiu metu buvo mokama pagal buto m2 ar pagal gyventoju skaiciu, nepriklausomai nuo to ar ta menesi is vis namie buvai. Ir niekas nekelia bangu, nors moketojo atzvilgiu tai neteisinga.
  Lygiai tas pats yra su bet kokiu abonentiniu mokesciu, ar telefono ar kabelines tv, ar uz dujas.

Comments are closed.

scroll to top
+