Kai konservatoriai švaistosi pinigais, premjerės Šimonytės patarinėtojas – išmatomis

Ar dar pakabins širvintiškis vėliavą savo balkone po vaizdinių, kuriuos šventės proga „davė“ premjerės patarinėtojas?

Įstatymu galima įtvirtinti, kad vasario 16 ir kovo 11 dienomis ant ar prie gyvenamųjų namų turi būti keliamos valstybės vėliavos. Tačiau nėra tokio įstatymo, kad žmogus ją pasikabintų savo balkone. Tai, ką padarė vienas Širvintų miesto jaunimo gatvės 18 namo gyventojas, verta tik nykščio į viršų.

Kaip Ukrainos bombarduojamų namų languose ir balkonuose plazdančios vėliavos signalizuoja pasauliui, kad tautos nepalaužė nei raketos, nei artilerija, taip valstybės vėliava balkone reiškia, kad nugalėti valstybę neįmanomą, kol nenugalėti jos žmonės.

Ir štai įsijungi televizorių ir matai, kaip į 1991-aisiais mūsų žmonių rankomis apjuostą Seimą ateina premjerės Ingridos Šimonytės „patarėju ekonomikos klausimais“ įvardijamas Olegas Šurajevas ir ima tyčiotis iš valstybės institucijos ir jos atstovų.

Nuėjęs į balkoną, jis trikdo Seimo posėdžio darbą siūlydamas Agnei Širinskienei šokoladą. Neseniai neaiškų „Metų valstybės kūrėjo“ apdovanojimą pelnęs, dabar galbūt ko prisiuostęs ar prisilaižęs patarinėtojas Seime prisikabina prie Petro Gražulio ir filmuojant televizijų kameroms siūlo Seimo nariui „pasilaižyti“, telefone rodo LGBT vėliavą ir aiškina, kad jį į Seimą įleido gėjų klanas. Kitas Gražulio vietoje būtų pylęs į snukį ir dėl to visuomenės akyse būtų išteisintas.

Įsiaudrinęs, Šimonytės patarinėtojas tuo neapsiribojo. Jis Žemaitaitį pavadino melagiu, pedofilu ir patarė dėl to paduoti į teismą. Kepenį išvadino „prorusišku š… gabalu“, siūlėsi „pačiulpti“.

Ir be apsilankymo Seime jis šaliai „davė dar anglies“. Pavyzdžiui, YouTube kanale platinamame vaizdo siužete pareiškė neabejojantis, „kad Zuokas sugebės paimti į savo burną savo paties lytinį organą“ ir demonstravo, kaip tai atrodys. Maža to, aiškino, kad visai nebijo teismo, nes teismai pas mus „demokratiški“ ir jo nenuteis.

Konservatorių aktyvistai ne pirmą kartą dalijasi liguistą jų būseną įspėjančiais vaizdiniais. Pavyzdžiui, 2015 metais dabartinis sostinės administracijos direktoriaus pavaduotojas Adomas Bužinskas po rinkimų Zuokui nunešė laidotuvių vainiką. Šis veikėjas vėliau šaipėsi ir iš Širvintų rajono merės Živilės Pinskuvienės.

Pasirodė informacija, kad Šurajevui leidimą į Seimą užsakė Aušrinė Armonaitė. Ji įvykio nesureikšmino, o skandalą pavadino „Seimo veidrodžiu“.

Po Šurajevo cirko svarstoma, ar nuo šiol visi gali ateiti į Seimą ir smagintis, kaip tik širdis geidžia.

Stulbina tai, kad premjerė, prasilenkusi su filmavimo grupe, kuri fiksavo Šurajevo žaidimus narve su bananu, matė, ką daro jos patarinėtojas, tačiau tik pasilabino ir pranyko už durų. Gal tai reiškia, kad viskas suderinta, suplanuota, surežisuota?

Ar po tokio darkymosi ir eilinių gelbėjimų Seime beiškels tas širvintiškis vėliavą savo balkone Valstybės dieną, po keturių mėnesių?

Gintaras Bielskis

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite kovo 17 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

1 Atsakymas į "Kai konservatoriai švaistosi pinigais, premjerės Šimonytės patarinėtojas – išmatomis"

  1. Pienė ant plento parašė:

    Žmogus nėra politikas o komikas. Pasakė ką daugelis galvoja be pagrąžinimų. Kad tik tie žodžiai būtų baisiausia kas seime vyksta tai dar būtų galima labai pasidžiaugti. Bet kiekvienas pakampės pasniurgėlis dabar jî jau premjerės patarėju vadina. Nepatinka man tas jo būdas bet apgailėtinai atrodo bandymai tuo klausimu politikuoti.

Comments are closed.

scroll to top