Jonas Pinskus – Mišriosios Seimo narių grupės seniūnas

Prasidėjus LR Seimo pavasarinei sesijai, Mišrios Seimo narių grupės seniūnu tapo Molėtų-Širvintų vienmandatėje apygardoje išrinktas LR Seimo narys Jonas Pinskus.

Nors Mišri Seimo narių grupė nėra didelė, tačiau jos nariai yra išrinkti vienmandatėse apygardose, vadinasi, yra gavę tiesioginį savo rinkėjų pasitikėjimą, jų palaikymą. Tai yra labai svarbi paskata atsakingiems darbams, o Mišrios Seimo narių grupės narių pasitikėjimas J. Pinskumi tik parodo jo patirties, kompetencijų, atsakomybės svarbą.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.4 (5 įvert.)

9 Atsakymai į “Jonas Pinskus – Mišriosios Seimo narių grupės seniūnas”

 1. rinkejas parašė:

  Atsiprasau , komentara norejau rasyti prie kito staripsnio .

 2. rinkejas parašė:

  Sekmes darbuojantis apygardai. Labai džiaugiamės , kad mūsų rinktas Seimo narys užima tokias pareigas. Labai gerai dirba mere , to paties tikimes is Seimo nario.

 3. konduktore parašė:

  Sveikiname. Seimas palaiko Pinskaus kandidatura ir vertina jo nuomone. Tik pas mus cia visaip negraziai rasineja. Na bet cia is pavydo viskas. Jeigu seimo konservatoriai palaiko Pinskaus kandidatura, tai čia viskas yra labai gerai. Net konservatoriai [palaiko, kurie nipalaiko.

 4. pastebejimas parašė:

  Kai kas net alpsta is pavydo. Apgailėtina.

 5. Vytas parašė:

  Galėjo ir Seimo vicepirmininku tapti. Labai patyręs politikoje žmogus. Daug išmano. Gerbiamas. Turi nuomonę. Buvo Vilniaus vicemeru.

 6. DUNDUKAS parašė:

  Įdomesnių naujienų Širvintų rajone matomai nėra, už tą, kad Pinskus tapo grupės seniūnu.
  Nustumtas, patalpintas į seimą ir dar skelbiasi, kad tapo seniūnu. O gal čia labai gerai, nes Širvintų rajone seniūnijų seniūnais tampa tik Pinskuvienei labai „nusipelnę“ žmonės ir paskirtais dideliais darbo užmokesčiais.

 7. berniukas11 parašė:

  i sejma ateinama nedirbt o ilsetis. ce kajp atlygis uz viso gyyvenimo nuopelnus.

 8. to Anonimas parašė:

  O ankstesni mums dirbo?

 9. Anonimas parašė:

  Kas iš to Širvintų rajono gyventojams? Visi dirbame ir gyvename. Ir jis dirba dėl savęs. Ir tiek.

Comments are closed.

scroll to top
+