J. Pinskus: „Parengtas tarptautinis rezoliucijos dėl Baltarusijos vykdomos politikos projektas“

Madride (Ispanijos Karalystė) vyksta 143-oji Tarpparlamentinės Sąjungos Asamblėja, kurioje dalyvauja ir LR Seimo narys, Lietuvos regionų partijos pirmininkas, Seimo delegacijos Tarpparlamentinėje Sąjungoje pirmininko pavaduotojas Jonas Pinskus.

Asamblėjos tema – šių dienų iššūkiai demokratijai: susiskaldymo įveikimas ir bendruomenės kūrimas, todėl LR Seimo delegacija Tarpparlamentinės Sąjungos Asamblėjoje kartu su kitomis šalimis, remiami visos 12+ geopolitinės grupės, kaip labai svarbų klausimą įtraukti į Asamblėjos darbotvarkę pateikė bendrą rezoliucijos projektą dėl „Prekybos žmonėmis stabdymo, žmogaus teisių pažeidimų ir laisvų bei sąžiningų rinkimų siekimo Baltarusijoje“.

Anot J. Pinskaus, Asamblėjos metu sulauktas didelis kitų šalių kolegų palaikymas dėl Baltarusijos vykdomo hibridinio karo, nors pabėgėlių tema labai aktuali ir kitose šalyse, kur migrantų srautai dešimteriopai didesni nei Lietuvoje.

„Pavyzdžiui, Meksikos, Turkijos atstovai net nustebo, kad mes keliame klausimus dėl į Lietuvą ar Lenkiją besiveržiančių migrantų, kurių skaičiai, jų nuomone, yra juokingi. Nepaisant to, pavyko vieningai sutarti su tokių šalių kaip Vokietijos, Estijos, Latvijos, Nyderlandų, Lenkijos, Ukrainos ir Jungtinės Karalystės parlamentarais dėl bendro rezoliucijos projekto Baltarusijos režimo atžvilgiu“.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3 (2 įvert.)

3 Atsakymai į “J. Pinskus: „Parengtas tarptautinis rezoliucijos dėl Baltarusijos vykdomos politikos projektas“”

  1. Ži parašė:

    Ką tam ten veikti? net lietuviškai nenusišnekėt nesugeba. Gal į raudonųjų žibintų kvartalą norėjo, dažnai jie netoli tokių suvažiavimų būna 🤣 parveš mandavožkių lauktuvių

  2. paskutiniam parašė:

    Gal geriau butu, jeigu skunda butu parases? Ar ne? O gal geriau kokia peticija ar parasu rinkima? Tada gerai?

  3. kaimietis parašė:

    Pasėdėjo ir su popierėliais papozavo. Dievuliau, kokia veidmainystė.

Comments are closed.

scroll to top