Intriguojančios mero komandiruotės

Už mokesčių mokėtojų pinigus į Ukrainos Respublikos Charkovo rajono 85-mečio jubiliejaus šventę važiavo visi, kas tik norėjo ir pageidavo. Tačiau kodėl Širvintų meras apie tai vengia kalbėti? Ką jis mėgina nuslėpti?

Praėjusios savaitės penktadienį į Ukrainos Respublikos Charkovo rajono 85-mečio jubiliejaus šventę oficialioje delegacijoje išvyko Kęstutis Pakalnis, 6 Savivaldybėje dirbantys specialistai ir 2 vairuotojai. Į klausimus apie kelionę meras nepanoro atsakyti. Nejaugi K. Pakalnis per dvejus metus dar nesuvokė, kad yra viešas asmuo ir visuomenė turi teisę būti informuota, kokiems tikslams meras naudoja mokesčių mokėtojų pinigus?

Ar tikrai į Charkovo rajono šventę reikėjo važiuoti net devyniems asmenims? Gal būtų užtekę mero, trijų Savivaldybėje dirbančių specialistų ir vieno vairuotojo? Ar tikrai visi važiuojantis buvo taip reikalingi merui šventėje? Kodėl važiavo Savivaldybės administracijos vyriausias specialistas Vladimiras Kornijenko, Savivaldybės administracijos Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyriaus vedėja Vita Majerienė, Savivaldybės Kultūros centro direktorė Sidona Ušackienė, lyg ir aišku. Tačiau nelabai suprantama, kodėl į šią kelionę vyko Savivaldybės administracijos Dokumentų valdymo ir vietinio ūkio skyriaus vedėjo pavaduotoja Jurga Kuzmaitė? Kokios buvo jos funkcijos? Kokius dokumentus šventės metu sudarinėjo jauna specialistė? O gal ji patarinėjo merui vietoj Jadvygos Barbaravičienės (mero patarėja), kuri likus savaitei iki kelionės, buvo išbraukta iš delegacijos sąrašo? Tik kokiais klausimais Širvintų vadovui galėtų patarinėti jauna moteris, kuri karjeros laiptais pradėjo kilti (iš specialistės į skyriaus vedėjo pavaduotojas), vos tik K. Pakalnis tapo meru? O gal J. Kuzmaitė į šią kelionę važiavo tik todėl, kad, anot Savivaldybėje sklandančių gandų, yra nusipelniusi išskirtinio mero dėmesio?

Kadangi meras nepanoro atsakyti į klausimus, kodėl vežtis į šventę pasirinko būtent šiuos specialistus, o ne kitus, teko kreiptis į jo patarėją J. Barbaravičienę, kuri patikino, jog meras, sudarinėdamas delegacijos sąrašą, nesirinko, kurie specialistai turėtų važiuoti, o kurie ne. Tiesiog vyko tie, kurie norėjo ir pageidavo važiuoti. Gal tokiu atveju reikėjo paskelbti viešą konkursą? Tikriausiai ne vienas mokesčių mokėtojas būtų norėjęs važiuoti į šią kelionę?

Ivona Komarovska

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

7 Atsakymai į “Intriguojančios mero komandiruotės”

 1. Juozukas parašė:

  Pritariu, savivaldybės valdžia pirmiausiai švaisto pinigus į kairę ir į dešinę, o po to piktinasi, kad žurnalistai paviešina jų nešvarius darbelius.

 2. Ona parašė:

  As irgi buciau norejusi vaziuoti i Ukraina, bet deja nedirbu savivaldybeje 🙁

 3. Ona parašė:

  Isiskaitykit i teksta, kur jus cia matote smeizta? Juk meginama issiaiskinti, kodel uz mokesciu moketuju pinigus i komandiruotes vaziuoja zmones, kuriu buvimas ten visai nereikalingas. Gal pagaliau visi turetume susirupinti kur yra naudojami musu pinigai?

 4. siaubas parašė:

  Siaubas, koks šlykštus laikraštis. Ponai žurnalistai, ar jums negėda rašyti savo pavardes po „šeimininkės“ padiktuotais tekstais? Jei ponia živilė nori suvesti sąskaitas su ją išspyrusiais žmonėmis, tai tegul ir karia šunis ant jų. Kuo čia dėti eiliniai savivaldybės tarnautojai? Bene buvusi direktorė leido darbuotojams turėti savo nuomonę? Ko gero, ir dabartiniai valdžios vyrai elgiasi taip pat. Ar nepagalvojat, kad savo paikais išvedžiojimais ir purvo drabstymais lendat į svetimas šeimas? Gal nereikia manyti, kad visi elgiasi taip, kaip visiems žinoma dabar labai pikta ponia…Kvaila būtų Kuzmaitė, jei iš Ivonos neprisiteistų gražios sumelės už šmeižtą.

 5. Janė parašė:

  Nieko nuostabaus, kad pradedanti žurnalistė neturi supratimo, kas yra tarptautinis bendradarbiavimas. neturi supratimo, ar vyks 3 ar 8 žmonės, už transportą teks mokėti tiek pat. Ar mergaitė supranta, kad vairuotojas negali važiuoti pusantros paros, o jei važiuos po 8 val. kelionė truks jau ne tris paras į abi puses, bet dvigubai. Beje, Kuzmaitę vedėjos pavaduotoja padarė Ž. Pinskubvienė, kai tvarkėsi administracijoje, kaip savo dvare. Tik labai greitai tai pamiršo.

 6. Laima D parašė:

  Man labai gaila, kad pirmame puslapyje spausdinama medziaga is serijos VBS (viena bobute sake). Jeigu jus norite spausdinti tokia medziaga, tai atidarykite toki puslapi ir spausdinkite tokias nuogirdas. Ar Jus, Ivona, pagalvojote, kad zmones turi vaikus? Musu rajonas jau senai pasirase bendradarbiavimo sutarti su Charkovu ir ne nuostabu, kad i svente isvyko rajono delegacija.

 7. Fedia parašė:

  Kokie cia dar konkursai,cia bananu respublika,kam reikia tas ir vaziuoja. Ir dar nevisiskai korektiskas klausimas- kodel pakalnis vezesi kazkokia kuzmaite? O tai ka ten jam reiketu ieskoti „chochluskes“?

Comments are closed.

scroll to top
+