Negalinti savimi pasirūpinti rajono tarybos narė „tvarkietė“ Melanija Jachimavičienė APSIRŪPINTI sugeba

„Širvintų krašto“ redakcija gavo skaitytojų laišką, kuriame pranešama, kad rajono tarybos narė Melanija Jachimavičienė, išrinkta pagal partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąrašą, yra pensininkė, neįgalioji (gauna net specialiąją nuolatinės priežiūros pagalbos išlaidų tikslinę kompensaciją už tai, kad negali pasirūpinti savimi), tačiau dirba ne tik rajono neįgaliųjų draugijos pirmininke, bet ir socialine darbuotoja Socialinių paslaugų centre. Laikraščio skaitytojai klausia, ar tokio lygio neįgalus žmogus gali dirbti už du ir dar būti rajono tarybos nariu. Ar tokiai darbštuolei ir politikei pagrįstai mokama kompensacija už negalėjimą pasirūpinti savimi?

„Širvintų kraštui“ Melanija Jachimavičienė patvirtino, kad tikrai visu etatu dirba rajono Socialinių paslaugų centre, kad yra ir neįgaliųjų draugijos pirmininkė (kokiu krūviu dirba šiose pareigose, paviešinti atsisakė). Žurnalistui ponia Melanija sakė, kad senatvės pensijos negauna, nes yra neįgalioji ir gauna netekto darbingumo (invalidumo) pensiją. Tarybos narė patikslino, kad Specialiosios nuolatinės priežiūros pagalbos išlaidų tikslinės kompensacijos gauna tik 158 litus. Įvardyti konkrečios negalios, dėl kurios jai skiriama ši kompensacija, politikė atsisakė. Ji mano, kad tai privatus reikalas.

Cituojame Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro ir Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2005 metų gegužės 4 dienos įsakymą Nr. A1-120/V-346: „Specialusis nuolatinės priežiūros (pagalbos) poreikis nustatomas asmenims, kuriems dėl labai didelių organizmo funkcijos sutrikimų reikalinga nuolatinė kito asmens priežiūra (pagalba) namuose, tvarkant asmeninį ir socialinį gyvenimą.“

Moteris, kuriai reikalinga nuolatinė kito žmogaus priežiūra, pati visu krūviu slaugo kitus neįgaliuosius Socialinių paslaugų centre ir vadovauja viso rajono neįgaliesiems?!

Primename, kad už darbą rajono taryboje, bendravimą su rinkėjais tarybos nariai taip pat gauna išmokas. Melanija Jachimavičienė dar vadovauja ir rajono Administracinei komisijai.

Stebėtinas žmogaus (negalinčio pasirūpinti net savimi?) aktyvumas! „Tvarka ir teisingumas“ – savo labui?..

„Širvintų krašto“ informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

10 Atsakymų į “Negalinti savimi pasirūpinti rajono tarybos narė „tvarkietė“ Melanija Jachimavičienė APSIRŪPINTI sugeba”

 1. gabi69 parašė:

  Ir aklam aišku kad mylima dukrelė suveikė invalidumą ir pašalpą.Taip ir sėdi tokia „neįgali“šiltoj vietelėj,klapčiukių apsupta.Net patalynę jai skalbia ir net išdžiovina čia pat kiemelyje ,už valdiškus pinigus,o į Šventąją tik išrinktoji publika važiuoja.Jos draugužės net po kelis kartus per vasarą.Šaunuolė „širvinta“kad pajudino šią ponią,va kaip prasmirdo…Galėtų dar ir auditą iškviest,finansus,buhalteriją patikrinti.

 2. Maja parašė:

  Įdomu, koks gydytojas jai visą tai suveikė?

 3. Cit parašė:

  parsai pavyduoliai nieks jums nedraudze slietis prie astiko ir melanijos co. ir jus tada butumet pritvinke visko o dabar tik grauzkit is pavydo ir akis is pavydo kabinkit. balsuosiu uz Paxsa is co!

 4. mergaitė parašė:

  Tvarkai ir teisingumui – GĖDA

 5. afanasij kruglevcev parašė:

  Mano seimai ji yra labai padejusi kaip invalidu pirmininke, galiu tik geru zodziu pamineti.

 6. Nele parašė:

  sodra visai Širvintose nedirba

 7. ežiukas parašė:

  Ar interpeliacijos šiai tarybos nariai nebus? Ar išrinktieji aplink save nieko nemato?

 8. tiutka parašė:

  Nebūtų Melanija, jai viskas galima, o norams nėra galo. O ir invalidams ne visiems padeda. Pirmi į Šventąją važiuoja draugai ir dalis jų sveiki, gerai pailsėti beveik veltui.Nors tu ir invalidas, bet jei nepataikauji Melanijai, tai ir pagalbos nelauk, ir Šventosios nematysi.

 9. absurdas parašė:

  Stebetinas žmogaus aktyvumas…cha cha cha, dėl savo žemes sklypo,pašalpos sau,o koks noras toliau….,o kiek dar nežinom

 10. sažine parašė:

  kaip jai negeda kiek yra žmoniu tikrai negalinčiu savimi pasirupinti iš patalo nepasikelia net žmones po savimi gamtinius reikalus atlieka ir tie vargšai žmones netgi ne visi tokia išmoka kaip 158lt.gauna,nerandu daugiau žodžiu apie šita…..

Comments are closed.

scroll to top
+