„Bus… Bus… Bus…“ Pagyvensim – pamatysim?

Praėjusį penktadienį Savivaldybės Administracijos direktoriaus kabinete įvyko spaudos konferencija „Infrastruktūra, jos plėtra, ateities perspektyvos“, kurioje dalyvavo administrcijos direktorius Pranas Kamienas, Infrastruktūros skyriaus vedėjas Robertas Bartulis, Investicijų ir Savivaldybės nuosavybės skyriaus vedėja Ingrida Baltušytė, vyriausioji specialistė Vita Janavičienė, Nėries upės baseino investicinio projekto vadovas Petras Opanovičius ir abiejų krašto laikraščių žurnalistai.

Infrastruktūros skyriaus vedėjas Robertas Bartulis pristatė šių metų vykdomus darbus.

700 tūkstančių litų gauta tiltui per Beržės upelį Nepriklausomybės aikštėje renovuoti. Liepos mėnesį paaiškės rangovas ir prasidės darbai.

Paskelbtas konkursas Kernavės administracinio pastato renovacijai.

Tuoj bus pradėta renovuoti Musninkų vidurinė mokykla. Šiemet bus padaryta darbų už 0,5 milijono litų.

Vykdoma projekto ekspertizė Igno Šeiniaus gatvės Širvintose rekonstrukcijai. Šiemet rudenį tikrai prasidės ilgai laukti statybos darbai.

Šiemet bus suremontuotas Laisvalaikio centro mažasis baseinas.

Netrukus bus skelbiamas konkursas seniūnijų pastatų langams pakeisti.

Gauta papildomai 800 tūkstančių litų senojo poliklinikos pastato rekonstrukcijai į aštuonbutį gyvenamąjį namą baigti.

Rytų skirstomieji tinklai liepos mėnesį planuoja iškelti elektros kabelį iš teritorijos, kurioje jau pradėti ir dėl šios priežasties sustojo pakrantės tvarkymo, pėsčiųjų tako, dviejų baseinų, fontano, skulptūrų parko kūrimo darbai.

Jau gauta lėšų buvusio L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos bendrabučio pertvarkymui į Meno mokyklą.

Iš Teisingumo ministerijos gauta 125 tūkstančiai litų Civilinės metrikacijos skyriaus patalpų remontui. Savo lėšomis prisidės ir savivaldybė.

Liepos mėnesį bus tvarkoma Kernavės miestelio aplinka. Tam skirta 25 tūkstančiai litų.

Gauta lėšų (milijonas litų) Kultūros centro remontui.

Tęsis Ligoninės pastato renovavimas, bus perkama nauja medicinos įranga.

Nėries upės baseino investicinio projekto vadovas Petras Opanovičius sakė, kad netrukus įvyks konkursai valymo įrenginių, vandentiekio ir kanalizacijos tinklams Širvintų miesto dalyje (už bažnyčios) ir Kabaldos kaime rekonstruoti. Baigiami projektuoti Širvintų kaimo vandentiekio ir kanalizacijos rekonstravimo darbai.

Vyr. specialistė Vita Janavičienė kalbėjo, kad rajono kaimų bendruomenėms per 5 metus skirta 6,31 milijono litų. Paramą gali gauti kaimo bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos, kiti kaimuose veikiantys juridiniai asmenys, savivaldybės. Viskas priklauso nuo pačių bendruomenių aktyvumo.Kai kurios kaimo bendruomenės parašė projektus ir joms pinigai jau yra skirti: Zibalų bendruomenei- 25 tūkstančiai, Gelvonų – 25 tūkstančiai, Anciūnų – 16,5 tūkstančio, Družų – 16,4 tūkstančio, Musninkų – 3,7 tūkstančio.

Kalbėdama apie ateities perspektyvą, Investicijų ir Savivaldybės nuosavybės skyriaus vedėja Ingrida Baltušytė pasidžiaugė, kad bus renovuojamos sporto aikštelės Musninkų ir Bartkuškio mokyklose, numatyta iš pagrindų renovuoti Musninkų vidurinės mokyklos pastatus, kad jau gauti pinigai Šešuolėlių kadastrinės vietovės melioracijos projektui vykdyti, kad Širvintose tikrai bus pastatytas sporto stadionas už 25 milijonus litų. Kernavėje buvo susitikę Širvintų ir Trakų rajonų vadovai. Atseit susitarta dėl bendro dviejų senųjų Lietuvos sostinių tvarkymo. Šiam projektui lyg ir pritaria Ūkio ministerija.

„Širvintų krašto“ klausimas:

– Nors pernai Savivaldybės administracijoje vyko skyrių reorganizavimas, keitėsi darbuotojai, nors rajonas gyveno pagal dar praėjusios kadencijos tarybos patvirtintą biudžetą, žmonės stebėjosi padarytų darbų gausa. Šiemet visi darbai sustojo, per pusmetį nesugebėta net pabaigti kai kurių pernai pradėtų darbų. Rajono vadovai peni gyventojus tik pažadais, vizijomis, giriasi gigantiškais projektais. Ypač kaimuose žmonės skundžiasi neapšviestomis gatvėmis, prastais keliais. Ką apie tai manote?

Pranas Kamienas:

– Prieš darant kokį nors konkretų darbą, reikia jį suprojektuoti, gauti lėšų, vykdyti konkursus rangovams parinkti, išlaikyti nustatytus terminus. Metai dar nesibaigia, šiemet bus padaryta daug daugiau darbų negu pernai.

Steponas Liktoravičius

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

9 Atsakymai į “„Bus… Bus… Bus…“ Pagyvensim – pamatysim?”

 1. Ganjaman parašė:

  Sirvintu savivaldybe – urodynas. Darykit jaunimui kanors nes menopauze man nuo tos jusu vaiku aiksteles kalnalauky. Marozai irgi ieina kaip papildomas priedas. Sikau ant jusu.

 2. renado parašė:

  thanks for attention, Boobs Of Pamela Anderson, :OO,

 3. makaronai parašė:

  jop… tararai negaliu net komentuoti vidur miesto parko nesutvarko visa vasara o jie apie stadionus kalba nelaikykit musu visiskais avinais astikas pries rinkimus jums ir rumus pazades pastatyti

 4. Musninkietis parašė:

  Musninkų bendruomenei baliui 3 tūkst. sočiai. Apie rimtesnius projektus nėra kam galvoti. Ar ne pirmininke?

 5. Nauja karta parašė:

  Prisidedu prie jaunimo nuomonės pabaigti žadėtą riedučių ir riedlenčių parką, nes tikrai jaunimas neturi vietos pasireikšti, o mieste tai daryti draudžia policija ir kiti žmonės. Važiuoti į Ukmergės ar Vilniaus parkus kainuoja pinigai ir plius nesavame mieste nesaugu važinėti, nes ten yra tokių kurie nemėksta atvykelių.

 6. jaunimas parašė:

  Geri planai, bet del stadionos neleabai tikisi. Tik va nepamirskit svarbaus dalyko jaunymui. Pabaikite zadeta ir neuzbaigta rieduciu parka sirvintuose (kalnalaukyje) nes jau mums atsibodo vazineti i ukmerge su autobusu. ir laukti 3metus. lb aciu.
  Pagarbiai, nuo viso jaunymo

 7. as parašė:

  Na dėl stadiono tai kažkas čia mano galva nerealu. O jeigu ir pastatys tai fantastika, tik kur.

 8. siaudaz parašė:

  na jai stadiona pastatys, busiu laimingas sirvintiskis:)

Comments are closed.

scroll to top
+