Ar P. Kamienas skaito tai, ką pasirašo?

Į „Širvintų krašto“ redakciją kreipėsi širvintiškė Galina Vasilevskaja, prašydama išsiaiškinti, kodėl Savivaldybės administracijos direktorius Pranas Kamienas reikalauja, kad rajono gyventojai laikytųsi Širvintų rajono gyvūnų laikymo ir priežiūros taisyklių ir įregistruotų savo augintinius, nors iš tiesų nėra kur jų įregistruoti?

Spalio 11 dieną rašėme, kad Jaunimo gatvės 20 namo keli gyventojai du kartus rašė skundą Širvintų policijos komisarui dėl Vasilevskių bute laikomo rotveilerių veislės šuns. Antras policijoje atsidūręs pareiškimas nukeliavo ir į Savivaldybę. Administracijos direktorius P. Kamienas įpareigojo Stanislavą Vasilevskį įregistruoti bute laikomą rotveilerių veislės šunį ir iki rugpjūčio 29 dienos į Savivaldybę pristatyti registracijos pažymėjimą (originalą), kitaip šuns savininkas bus nubaustas administracine bauda. Anot G. Vasilevskajos, vadovaudamasi Širvintų rajono savivaldybės Gyvūnų laikymo ir priežiūros taisyklių 141 punktu, kuriame aiškiai parašyta, kad daugiabučių namų butų savininkai ir nuomininkai privalo seniūnijose pagal gyvenamąją vietą registruoti savo butuose laikomus šunis ir gauti registracijos pažymėjimą, žetoną bei mokėti nustatyto dydžio rinkliavą, jų šeima kreipėsi į Širvintų seniūniją. Tačiau paaiškėjo, kad gyvūnai ten neregistruojami. Tada, anot moters, jie Savivaldybėje ėjo iš kabineto į kabinetą mėgindami sužinoti, kur Širvintose galima įregistruoti šunį. Deja, taip ir nepavyko išsiaiškinti. Tuomet Vasilevskiai kreipėsi į P. Kamieną prašydami, kad jis įregistruotų rotveilerių veislės šunį ir išduotų leidimą jį laikyti bute Širvintose. Tačiau nuo prašymo pateikimo dienos praėjo beveik du mėnesiai, bet Vasilevskiai taip ir negavo atsakymo iš Administracijos direktoriaus.

Klausimą, kur Širvintų rajono gyventojai gali įregistruoti savo gyvūnus (šunis, kates ir kt.), P. Kamienui raštu pateikė ir „Širvintų krašto“ redakcija. Tačiau P. Kamienas, kaip reikalauja Lietuvos Respublikos visuomenės informavimo įstatymas, per dieną į klausimą, pateiktą raštu, neatsakė. Neatsakė ir per šešias dienas. Nejaugi Savivaldybės administracijos direktorius nežino įstatymų? O gal tiesiog bijo prisipažinti, kad pasirašo, nežiūrėdamas ką. Juk P. Kamienas parašė, skirsiąs baudą S. Vasilevskiui už Širvintų rajono savivaldybės Gyvūnų laikymo ir priežiūros taisyklių nesilaikymą, nors jos neatitinka realybės. Mat naminiai gyvūnai registruojami ne seniūnijose, kaip parašyta minėtose Taisyklėse. Tad kur vis dėlto jie registruojami? Savivaldybės vyr. specialistas S. Zabulis sakė, kad Širvintų rajono valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje, o šioje tarnyboje paaiškino, kad reikia kreiptis į konkretų veterinarą… Gal P. Kamienui jau laikas irgi išsiaiškinti tikrąją padėtį ir tik paskui „gąsdinti“ žmones baudomis?

Ivona Komarovska

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

7 Atsakymai į “Ar P. Kamienas skaito tai, ką pasirašo?”

 1. oho parašė:

  idomus tipas beveik visas ezero pakrantes uzgrobe stavarygaloj paslaptingai viskas vyksta

 2. Baltas Wilkas parašė:

  oooo!!!! čia kaip iš pasakos, nueik nežinia kur, atnešk nežinia ką… Ir dar tokius kažkur priima dirbt?

 3. Anonimas parašė:

  o ką, jis moka skaityti??? Pasižiūrėjus į Savivaldybės puslapį, neatrodo, kad ten raštingi dirbtų…

 4. darbuotojas parašė:

  jei jau tas kamienas nesugeba susitvarkyti su gyvuliuku reikalais,tai apie ka dar galima is jo noreti kad issprestu ka nors rimciau.

 5. stebetojas parašė:

  jei jau tas kamienas nesugeba susitvarkyti su gyvuliuku reikalais,tai apie ka dar galima is jo noreti kad issprestu ka nors rimciau.

 6. Meska parašė:

  Saunuole ponia G.Vasilevskaja!!!Jus galit aukstai iskelt galva ir pries kaimynus,ir pries kamienus visus!!!O kada kaimynai buna patenkinti???As statau masina kieme tiesiai,o karta kaimynas sako:
  -Kaip cia statai-statyk skersai, taip lengviau isvaziuot:D:D:D

 7. skaitytojas parašė:

  jis nemegsta atsakineti.

Comments are closed.

scroll to top
+