Vieša konservatorių paslaptis

Kad egzistuoja uždaros socialinių tinklų grupės, daugelis yra girdėję, o kai kurie net dalyvauja jose. Manydami, kad tokiose grupėse viskas lieka „tarp savų sienų“, kartais atsiveria daugiau, nei reikėtų. Tačiau kur kalbasi du, jau nėra garantijos, kad tai, kas buvo pasakyta, nebus perpasakota kitiems. O jei slapta kuždasi dešimt, dvidešimt, šimtai ar tūkstančiai, kalbėjimas saviems yra lygus rėkavimui ant statinės parke.

Taip šiomis dienomis nutiko ir slaptoje „Facebook’o“ grupėje, kur Gabrieliaus Landsbergio svainis išpasakojo porinkiminius konservatorių kėslus, kaip jie neva sutiks legalizuoti homoseksualų santuokas, taip pat sustabdys pensijų didinimą, socialines pašalpas ir pan.

Nutekėjusios Liudviko Andriulio mintys sukėlė didžiulį rezonansą, kad net Gabrieliaus Landsbergio tėvas suskubo tarp eilučių Liudviką išvadinti alkoholiku, o konservatoriams artimi vertintojai net bandė įžvelgti, kad to, ką žmonės suprato, svainio pasisakyme neva nėra. Pats pasisakymo autorius viso to nekomentuoja ir taip sukelia dar daugiau įtarimų.

Aišku viena, kad Liudviko Andriulio pasisakymo pergalę jau švenčiantiems konservatoriams reikėjo mažiausiai. Kiek vietų toks paviešinimas jiems kainuos, parodys antrasis turas. Aišku viena, kad tai rimtas signalas, jog konservatorių kalbos žmonėms ir jų pasikalbėjimai tarpusavyje skiriasi kaip diena nuo nakties.

Didelio susidomėjimo sulaukė „valstietės“ Agnės Širinskienės pasisakymas ta tema. Taikliai įvertinusi, kas buvo paviešinta, Agnė Širinskienė įžiebė naujas diskusijas. Matyt, jos tęsis iki pat antrojo turo balsavimo, o gal ir dar ilgiau.

Neatsitiktinai socialiniuose tinkluose pasipylė ir humoristinių vaizdelių ta tema. Kai kurie kandūs, kai kurie graudūs, kai kurie kitaip skausmingi. Jei nors dalis to, ką įžvelgia interneto vartotojai, išsipildys, kalbas apie gerovės Lietuvą teks atidėti dar ne vienai kadencijai.

Socialinių tinklų iliustracijos
Sending
Skaitytojų įvertinimas
2.71 (14 įvert.)

39 Atsakymai į “Vieša konservatorių paslaptis”

 1. Virgiui parašė:

  Virgi, vienas konservatorius, bet ne Stundys… Dėl vieno šmikio negali kaltinti kitų bendrapartiečių. Tuo tarpu Pinskus žadėjo lazdyniečiams butą. Tai jau daug ką apie jį pasako..

 2. Virgis parašė:

  oi oi oi kokie geri konservai ,sklypą už eurą pusę Vilniaus nupirko ir visiems gerai .

 3. Skaidruole cariene parašė:

  Konkreciai ir aiskiai:
  prokuraturos.lt/lt/naujienos/ikiteisminiai-tyrimai-ir-viesojo-intereso-gynimas/nutrauktas-ikiteisminis-tyrimas-del-galimo-sirvintu-rajono-meres-smeizimo/6664

 4. laima parašė:

  as irgi galvoju, kad balsus reikes perskaiciuoti.

 5. Rimantas D. parašė:

  Oi kokia propaganda prasideda užslėpta. Jau kelintas straipsnis eina su paslėptu palankumu Joneliui.
  O šitas straipsniūkštis išvis juokingas. Žurnalistas pasakęs A, pasakytų ir B, t.y. kad šių L.Andriulio žodžių tiek V.Landsbergis, tiek G.Landsbergis IŠSIŽADĖJO, prilygindami juos sapalionėms. Bet šitai šiame straipsnyje nutylėta. Kodėl? Daug vaizduotės tam numanyti nereikia.

 6. Elena parašė:

  Dar vienas faktas yra tas, kad jei žmonės ir balsuos už Joną, tai realiai jie balsuos už Pinskuvienę, ne už Pinskų:D t.y. jie renka Pinskuvienę.

 7. vrk parašė:

  Baisu pagalvoti kas bus sekmadeni. pamatysit pinskus su stundziu kovos balsas i balsa 50:50. pergale lems keli balsai. dar reikes perskaiciuoti!

 8. Anonimas parašė:

  Toks nekaltas straipsnelis, o tiek komentarų. Net keista.

 9. :0 parašė:

  Oho! Net kandidatas raso komentarus!

 10. iš Antakalnio žirgų parašė:

  Reklamos kūrėjams: šarikovai tik taip ir moka- ką nors apdergti, nes patys tokie.

 11. Dainiau, parašė:

  Ką jis ten pateiks kai turbūt visi turtai neaiškiai susikaupę su bobos pagalba. Gal dėl to širvintose ir negyvena, nes žmonės matytų kad ne iš algos taip. Kai pakalbi su žmonėm tai dauguma galvoja, kad jie ten vagia be sąžinės, stato savo klapčiukus kad tylėtų, o kas nesutinka sielos parduoti tuos išmeta lauk ir tiek. Tik laiko klausimas- pasikeis centrinė valdžia ir nustos dangstyti- tarnybos gerai kai pakratys širvintų viešuosius pirkimus, patupdys abu į belanges su sausu daviniu ir iš paskos visą klapčiukų brigadą. Galės balsuot už savo buvusius draugelius iš kokios nors bebrų ar barsukų partijos,už tai kad nemuštų…

 12. marinuota misraine parašė:

  Anksciau mums seimo nari parinkdavo Vilniaus rajonas, o dabar parenka Moletu rajonas. Tas pats bus ir sekmadienį. Kai mazas esi, suprasti nieko negali. Iki siol buvome be seimo nariu ir nieko, gyvename, gyvensime ir toliau. Nematau jokios tragedijos. 99,99 proc rajono gyventoju isgyvena be seimunu pagalbos.

 13. Dainius Graužinis parašė:

  Pinskus net nesivargina mokesčių inspekcijai pateikti gyventojų pajamų mokesčių deklaracijos už 2019 m. Pasižiūrėkite jo anketą vrk.lt puslapyje skyrelyje „Turto ir pajamų deklaracijos“. Štai tau ir ekomonikos ministro patarėjas, slepiantis pajamas nuo visuomenės. Įdomu, ko gi bijo šis veikėjas, jei slepia pajamas?

  Beje, Stundys šią informaciją skelbia apie save.

 14. Piranija parašė:

  Kaip bebutu koncervai lietuva is krizes istrauke, nors bebru vadas iki paskutines dienos vapejo, kad Lietuvoj nera jokios krizes kai jau visas pasaulis ritosi i finansine bedugne. Dabar korona irgi tokia krize atnesa, kad net neisiviazduojam. Ir kas gelbes? Vel koncervai. Tikrai jie ne be trukumu ta partija, bet jei rinktis is dvieju tai jau geriau uz velnia balsuociau nei uz Pinsku. Ka gi jis gero Sirvintose padare? ogi nieko! su bobele savo po atidarymus pasitampe ir viskas.

 15. Ignas parašė:

  Daugelis supranta kad apsimesdami geradariais P ir ko rajonui dabar mauna skolų kilpą. Tie visi patvarkymai kelia labai daug klausimų. Visų darbų kainos kelia labai daug klausimų. Stadionui gautos dvi vejos skambėjo per Lietuvą, kosmetinis socialinio buto remontukas už naujo buto kainą, konteineris su klozetu už buto kainą, baseinas už kainą kuri būtų leidusi kur kas didesnį ir geresnį pastatyti ir t.t.ir t.t ir t.t Plius dar visas valdymas mojuojant pirštu, bauginant atleidinejant visus kas nepuola garbinti ir žeminant kitą nuomonę. Ir visokie kiti sprendimai po stalu. Žmonės pamažu supranta kas slepiasi po šitu fasadu.

 16. Nei lenkas nei latvis parašė:

  Svarbiausia vagių, peršokėlių ir visokių otkatus siurbiančių kalinių balsus perkančių parūgusių mazgočių prie valdžios neprileisti. O aprangos stilius ir orientacijos nedaro įtakos sugebėjimams. Dori žmonės už vagis nebalsuos

 17. Dainius Graužinis parašė:

  Kiek paskutiniu metu teko skaityti komentarų, nei vieno nebuvo pasirašančio vardu ir pavarde. Ką tai rodo? Tai rodo toksišką baimės atmosferą Širvintų rajone. Žmonės bijo atvirai išreikšti savo mintis, nes bijo keršto. Tik iš išorės viskas gražu atrodo Širvintose, o viduje gyvatynas, apkalbos, baimė, padlaižiavimas. Ar esu neteisus, anonimai?

 18. Paskutinei parašė:

  Miela aliodija, isgerem metu arbatos – skanu. Bet nuo to netapo aiskiau, kad Pinskus tikrai laimes. Zivkes projektas nevykes. Pinskus ne jos favoritas. Gal koks Stoncis ar Jankis? Tik ne Jonkis.

 19. aliodija parašė:

  Melo perykloje turbut per anksta, kad cia taip reiskiasi opozicionierių aktyvi gerbėja? Be abejo, kad cia auditorija platesne ir viltis yra, kad kas nors patikes melu. Nevarkite, isgerkite metu arbatos ir eikite miegoti, nervams aprimus isidemekite, kad dauguma balsa atiduos Pinskui.

 20. To. parašė:

  Taip, balsuosim uz Stundi. Atsibodo tas kolukieciu pilamas purvas ant visu 🙂

 21. Paskutiniam parašė:

  O paciam sviesu ar akinius uzdejo Zivke?

 22. . parašė:

  Labai informatyvu. Manau, kad rinkejai padarys isvadas. Gal akyse prasvieses?

 23. Daniela parašė:

  Zivke, laikykis – Joneliui jokiu sansu.

 24. aliodija parašė:

  Širvintiškiai patys leidziasi, kad is ju saipytusi. Vien skundu kiekiai ka sako, visokie purvinimai ir paskalu nesiojimai. Kam buvo kazkada labai labai gera, niekaip nesusitaiko, kad laikai keiciasi ir negali buti taip gera, kaip buvo. Visos senos bobutes, kurios buvo super dideles ponios ir viršinykes, nesupranta, kad atejo kita karta su kitu mastymu ir kitokiom nuomonem.

 25. iš Antakalnio žirgų parašė:

  koks šedevras! Kas kaip moka, taip šoka. Švonderiai pagal save – vaizdelis vertas jų pačių. Jos autoriai tokius jus, širvintiškiai, ir mato- šaiposi iš jūsų. Pamąstykit.

 26. neringa parašė:

  Linkiu Jonui sekmes 🙂 🙂 🙂

 27. žemaitis parašė:

  Kas bus kas nebus – Jonas Pinskus nepražus

 28. Dainius Graužinis > Anonimas parašė:

  Pinskų skandalus visi žino, todėl nieks nekaltas apart pačių, kad reputacija nekokią turi. O gal įvardintumėte bent vieną gerą dalyką ką Pinskus yra nuveikęs, kad jį visi gerbtumėme?

 29. Anonimas parašė:

  Kiekvienas turi teisę rinktis, bet menkinti kitą nėra gerai. Nemačiau niekur tiesioginio menkinimo konservatorių kandidatui, bet jo priešininkas žeminamas juodai ir nuolat. Matyt, labai pavojingas. Paprastai puolamą žmonės labiau myli.

 30. Dainius Graužinis parašė:

  Nevykęs noras per aplinkui sumenkinti Stundį. Geriau Stundys, nei abejotinos reputacijos Pinskus. Geriau jau konservatorių partija su savo trūkumais nei senų išverstaskūrių komuniagų partija.

 31. pagarba parašė:

  Pagarba Agnei Širinskienei.

 32. oho parašė:

  tai gal dar ir pencijas sumazins?? nu ne aciu nereikia

 33. Vladas parašė:

  Mastantys Sirvintiskiai, pasitaisysiu, atsiprasau

 34. to Vladas parašė:

  Nekalbėkite visų vardu!

 35. Vladas parašė:

  Jei tokius straipsnius raso konkurentai reiskiasi jie jaucia, kad gali pralaimeti. Sekmes Valentinai! Sirvintiskiai uz jus.

 36. skaitytoja parašė:

  Gerai, kad viešinate tokius dalykus.

 37. Rokas parašė:

  Nebeturite, ką rašyti? Protingi supranta, kad taip valstiečiai bando kabintis už šiaudo, kad tik pajuodintų konservatorius.

 38. Darius parašė:

  Valentinai, mes uz tave!

 39. jo parašė:

  Baisu, kas darosi.

Comments are closed.

scroll to top