Kodėl negali apvažiuoti ir surinkti?

Kažin ar esama nepatogi stambiagabaričių atliekų surinkimo tvarka kada nors atpratins širvintiškius nuo įpročio visus nereikalingus rakandus sukrauti prie konteinerių?

Kažin ar esama nepatogi stambiagabaričių atliekų surinkimo tvarka kada nors atpratins širvintiškius nuo įpročio visus nereikalingus rakandus sukrauti prie konteinerių?

Gerbiamieji rajono vadovai ir „Ecoservice“ atstovai, kreipiuosi į Jus ne tik savo, bet ir daugelio širvintiškių vardu. O mūsų problema – kaip galima patogiau atsikratyti stambiagabaritėmis atliekomis. Sakysite, reikėjo aną savaitę atvežti į aikštelę, esančią Musninkų gatvėje? Taip, girdėjome, kad „Ecoservice“ padarė „malonę“ – nuo gegužės 27 iki birželio 1 d. pasižadėjo nemokamai priimti šiuo adresu ir keliose kiekvienos seniūnijos vietose mūsų suneštus, sutemptus, suridentus, suvežtus baldus, langus, buities techniką ir kitokius daiktus.

Ačiū už tokią malonę! Ne pirmą kartą klausiame rajono vadovų ir atliekų vežėjų – negi jie įsivaizduoja, kad iš tikrųjų daro mums didelę paslaugą? Kaip dauguma mūsų, neturinčių nei jėgų, nei sveikatos, nei atitinkamo transporto, sugabensime tuos savo rakandus į Musninkų gatvę? Pasiūlysite pasisamdyti? O ką? Juolab kad ir laikas ribotas – nuo 8 iki 16 val. Kas tau darbo metu padės? Be to, tiems talkininkams ir sumokėti reikės. Tai koks čia „nemokamai“. Man tas „nemokamai“ gal trečdalį pensijos kainuos?

Teko girdėti, kad užsienyje tokia paslauga teikiama visiškai kitaip – kad žmonėms iš tikrųjų būtų patogu, kad jie neturėtų rūpesčių. Tam tikromis dienomis žmonės išneša nereikalingus daiktus į kiemus, o atitinkama tarnyba apvažiuoja ir viską surenka. O ir užsienių nereikia – giminaitis gyvena Mažeikiuose, tai ten irgi panaši praktika. Mažeikių miesto gyventojai, norintys pasinaudoti apvažiavimo būdu teikiama paslauga, grafike nurodytą dieną iki 8 val. privalo didžiąsias atliekas išnešti ir padėti ties savo namų valda prie važiuojamosios dalies arba prie artimiausios kolektyvinės konteinerinės aikštelės. Ir Kaune panašiai apvažiavimo būdu surenkama, gal ir dar kur – tik pasidomėti reikia. Kodėl tokio stambiagabaričių atliekų surinkimo negalima suorganizuoti mūsų rajone? Valdžia vis giriasi, kad rūpinasi rajono žmonėmis. Abejoju, jei net tokio dalyko žmonių labui nesumąsto.

Zofija D.
Širvintos

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

4 Atsakymai į “Kodėl negali apvažiuoti ir surinkti?”

 1. pritariu parašė:

  Pries pasirasant sutarti su isvezejais kiek buvo suplanuota aiksteliu rusiuotom atliekom o vieti ju liko tik saligatviu plytelemis isklotos aiksteles ir daugiau nieko tai kur deti ta stikla plastmase kartona idomu ar valdzia ziuri i sutarciu isipareigojimus ar tik nori kad apie esamus teletabius butu svaru pristatykit kiek buvo suplanuota ir tikrai bus svariau.

 2. Anonimas parašė:

  jo

 3. srv parašė:

  Matyt vadai gerai į kišenę už tai gauna:)

 4. ot laikai parašė:

  atejo….siukslininkai daro ka nori ,o musu „vadai“nei kriukt

Comments are closed.

scroll to top