Vyriškos kelnės: kaip prižiūrėti, kad tarnautų kuo ilgiau?

Klystate, jei manote, kad vien tik dailiosios lyties atstovės deda ypač daug pastangų, kad patinkantis drabužis tarnautų ilgai bei patikimai. Nieko panašaus – stiprios lyties atstovai taip pat turi sau patinkančiu drabužių ir nori juos dėvėto kuo ilgiau. Na, o vyriškos kelnės – taip pat ne išimtis. Tikėtina, kad tikrai turite savo mėgstamiausių kelnių kolekciją, tad pats metas sužinoti, kokių rekomendacijų verta paisyti, siekiant užtikrinti ilgą jų tarnavimo laiką.

Atsižvelkite į tai, iš ko yra pagamintos kelnės

Rūbaiplius kelnės vyrams šiandien yra gaminamos iš ypač įvairių medžiagų – lino, medvilnės, džinsinio audinio, ir t.t. Belieka tik pridurti, kad būtent medžiagos pavadinimas ir yra vienas raktažodžių, kurio reikėtų paisyti, siekiant užtikrinti ilgą drabužio tarnavimo laiką. Dėmesį verta atkreipti tai, kad iš skirtingų audinių pasiūtos kelnės, turi būti prižiūrimos skirtingai: štai, pavyzdžiui, odinių kelnių dažnu atveju net nereikia skalbti – daugelį dėmių nesudėtinga pašalinti naudojant drėgną servetėlę,  o, štai, pavyzdžiui, iš lino pasiūtų kelnių, kaip ir medvilninių, nereikėtų džiovinti nei ant radiatoriaus, nei šviečiant kaitriai saulei, kadangi bus pažeista audinio struktūra.

Atsižvelkite į tai, kokia informacija pateikiama ant etiketės

Jei tik į savo pamėgtų kelnių etiketę pažvelgsite atidžiau, netruksite pastebėti, kad ant jų yra galbūt vos keli informaciniai ženkliukai, tačiau iš tiesų jie atskleidžia labai daug vertingo informacijos apie tai, kaip turėtų būti prižiūrimas drabužis. Būtent šie ženkliukai, leis jums sužinoti, kokios temperatūros vandenyje turėtų būti skalbiamos kelnės, kokios skalbimo priemonės turėtų būti naudojamos, kokios sąlygomis reikėtų kelnes džiovinti ir, ar jas galima lyginti? Tai yra bene pati svarbiausia informacija, kurią reikia žinoti, norint užtikrinti tinkamą drabužio priežiūrą ir, žinoma, ilgą jo tarnavimo laiką.

Ar galima naudoti baliklius, minkštiklius?

Balikliai gali padėti palaikyti puikią jūsų mėgstamų kelnių išvaizdą, o minkštikliai – užtikrinti, kad kelnes bus malonu liesti. Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad netinkamai naudojami (per dideliais kiekiais ar per dažnai), jie gali ne tik nepadėti jūsų drabužiui, bet ir jam pakenkti. Štai, pavyzdžiui, skalbdami džinsus ir naudodami nemenkus kiekius minkštiklio, susilpninsite audinį ir iš jo pasiūtos kelnės jums tarnaus trumpiau nei galėtų.

Į ką verta investuoti, kad kelnės tarnautų ilgiau?

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad yra gaminių, kuriuos tikrai galite naudoti vardan to, kad kelnes tarnautų ilgiau ir džiugintų puikia išvaizda. Štai, pavyzdžiui, kad ir odinės kelnės. Ko gero, šimtus kartų esate girdėję, kad žmogaus odai yra reikalingas drėkinimas bei maitinimas. tačiau nepamirškite, kad to paties reikia ir jūsų odinėms kelnėms. Taigi, jei investuosite į specialius purškalus ar kremus ir juos reguliariai naudosite odinių kelnių priežiūrai, jie užpildys mikro įtrūkimus bei įbrėžimus, suteiks odai blizgesio bei minkštumo ir kelnės tarnaus ilgiau bei patikimiau. Beje, belieka tik pridurti, kad tai toks purškalas ar kremas tikrai nebus daug jūsų pinigų reikalaujanti investicija – dažnu atveju pakanka vos keliolika eurų.

Lankstyti ar kabinti?

Dažnai susiduriama ir su dar vienu klausimu – kam teikti pirmenybę; lankstymui ar kabinimui? Belieka tik pridurti, kad jei tik turite pakankamai erdvės, kelnes visada kabinkite ant pakabos, nes per sulenkimo vietas audinys silpnėja, tad ir, labai tikėtina, lankstomos kelnės tarnaus trumpiau.

Laikydamiesi vos kelių, šių paprastų patarimų, galėsite džiaugtis kur kas ilgesniu bei patikimesniu kelnių tarnavimu.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top