Vienkartinių rankšluosčių panaudojimo galimybės

Popieriniai rankšluosčiai yra būtinas bet kurios virtuvės elementas. Jie padeda palaikyti švarą ir pašalinti maisto dėmes. Tuo pačiu metu popieriniai rankšluosčiai sutaupo laiko ir pastangų: paprastai jie naudojami vieną kartą, o tai reiškia, kad nereikia skirti papildomo laiko skalbimui.

Taipogi popieriniai rankšluosčiai gali būti naudojami ne tik pagal paskirtį. Dalinamės neįprastomis jų naudojimo galimybėmis, kurios jus tikrai nustebins.

  • Pašalinkite riebalų perteklių

Ar išvirėte per sočią sriubą? Jos visai nebūtina skiesti vandeniu, taip iškraipant skonį ir teisingą receptą. Popieriniai rankšluosčiai padės sultinį padaryti dietiškesnį. Norėdami tai padaryti, paimkite kitą puodą ir įdėkite į ją sietelį arba kiaurasamtį, išklotą popieriniais rankšluosčiais. Tada supilkite sriubą į naują puodą. Popieriniai rankšluosčiai sulaikys visus riebalų perteklių, todėl sultinys bus lengvesnis ir skanesnis.

  • Pašalinkite aliejaus dėmes

Popieriniai rankšluosčiai efektyviai pašalina aliejaus dėmes ir nešvarumus. Aliejaus lašai ypač dažnai vargina ruošiant maistą: jie lieka ant darbo paviršiaus ir ant rankų. Kad sumažintumėte galimą išsitepimą, sandaria gumine juostele užriškite popierinį rankšluostį aplink aliejaus buteliuką. Taip neprisirinksite papildomų aliejaus dėmių ir nepaskleisite jų po visą virtuvę.

  • Iškepkite traškią šoninę

Popieriniai rankšluosčiai yra būtini traškios šoninės mėgėjams. Jie padės jums pasiekti tobulą traškumą ir sukurti tobulai keptą šoninę salotoms ar užkandžiui. Prieš dėdami šoninę į keptuvę, šoninės griežinėlius nusausinkite popieriniais rankšluosčiais. Iš karto iš keptuvės perkelkite šoninę ant popierinių rankšluosčių – tokia technika pašalins riebalų perteklių.

  • Laikykite savo žalumynus šviežius

Švieži žalumynai ir salotos yra vertingi vitaminų, mineralų ir antioksidantų šaltiniai. Deja, jie taip ilgai neišlieka švieži. Bet jūs galite pratęsti žalumynų galiojimo laiką naudodami paprastą gudrybę, kuriai reikia popierinių rankšluosčių. Žalumynus ar salotas suvyniokite į popierinius rankšluosčius, sudėkite į maišelį ir padėkite į šaldytuvą. Rankšluosčiai sugers drėgmės perteklių, o tai kaip tik ir yra pagrindinė ankstyvo žalumos puvimo ir nykimo priežastis.

  • Iš salotų pašalinkite drėgmės perteklių

Net ir pačias skaniausias salotas gali sugadinti drėgmės perteklius, likęs nuplovus daržoves. Kad tai nesugadintų patiekalo, kuriam skyrėte laiką ir pastangas, naudokite popierinius rankšluosčius. Jomis išklokite kiaurasamtį ir kuriam laikui palikite ką tik nuplautus vaisius ar jau supjaustytas daržovių skilteles.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top