Vienišių COVID-19: ką reiškia pandemijos laikotarpiu būti vienam?

Ne paslaptis, jog pasaulį užklupusi koronaviruso pandemija įnešė nerimo ir sukėlė sunkumų kiekvienam, tačiau, emociniu požiūriu, ji ypač palietė vienišus žmones. Be abejo, antrosios pusės neturėjimas – yra visiškai suprantama ir normali žmogaus būsena, kadangi vieni jos neranda, o kiti tiesiog nenori arba pasirenka pirmenybę teikti karjerai ar kitoms savirealizacijos veikloms. Kad ir kokia priežastis bebūtų, įprastame gyvenime ji nekeltų jokių sunkumų, kadangi visi šie žmonės kasdien būtų apsupti kitų žmonių, kolegų ar draugų, galėtų nevaržomai bendrauti ar linksmintis. Deja, užklupus pandemijai, viskas kardinaliai pasikeitė ir socialinis gyvenimas tapo beveik neįmanomas. Tad, ką reiškia šiuo laikotarpiu būti vienam bei kaip su tuo tvarkytis?

Sunkumai, su kuriais tenka susidurti

Ar esate santykiuose, ar ne – intymumas ir seksualinis gyvenimas yra be galo svarbūs aspektai kiekvienam iš mūsų. Deja, žmonės, neturintys antrosios pusės, per pandemiją susidūrė su daug sunkumų, kurie neleido patenkinti nė vieno iš šių poreikių. Savaime suprantama, jog įvairūs karantino ribojimai ir noras apsaugoti tiek save, tiek kitus nuo klastingo viruso vienišiems žmonėms nepaliko nieko kito, kaip tik vieniems leisti laiką namuose. Jokio intymumo, jokios romantikos ir net jokio žmogaus šalia, su kuriuo būtų galima tiesiog pasikalbėti arba apturėti fizinį kontaktą – visa tai daugeliui vienišų žmonių kėlė ir kelia liūdesį bei neviltį. Nesvarbu, ar norėtumėte ilgalaikių santykių, ar tik vienos nakties nuotykio, bet kuris iš šių pasirinkimų galėtų vienišam žmogui suteikti daug malonumo ir net pagerinti emocinę savijautą, ypač tokiu visiems sunkiu metu.

Kaip ieškoti antrosios pusės karantino metu?

Jei jaučiate, jog norėtumėte užmegzti santykius ir rasti tą vienintelę ar vienintelį, tikrai neverta į šį norą numoti ranka dėl paskelbto karantino. Be abejo, COVID-19 apsunkino susitikinėjimą ar pasimatymų organizavimą, tačiau viskas yra įmanoma, tik galbūt tai reikalaus šiek tiek daugiau pastangų ir laiko nei reikalaudavo anksčiau, dar prieš pandemiją. Kadangi tikimybė sutikti patinkantį vaikiną ar patinkančią merginą tiesiog mieste, bare ar naktiniame klube tapo beveik lygi nuliui dėl karantino ribojimų, tenka griebtis alternatyvų. Įvairios pažinčių programėlės dabar išgyvena tikrų tikriausią piką. Iš tiesų, tai yra puiki vieta ne tik susirasti antrąją pusę, bet ir pasikalbėti su įvairiais žmonėmis, taip išvengiant liūdesio ar socializacijos stokos. Taip pat, laikantis karantino ribojimų, galbūt galėtumėte su patinkančiu žmogumi susiorganizuoti pasimatymą lauke? Nors iš pirmo žvilgsnio toks pasimatymas gali atrodyti nuobodus, iš tiesų tai gali būti labai romantiškas laikas kartu, pilnas įdomių pokalbių. Taigi, turbūt jau supratote, jog būdų, kaip galima susirasti antrąją pusę, tikrai yra, tiesiog nebijokite išlipti iš komforto zonos ir žengti pirmąjį žingsnį!

Seksualinis gyvenimas ir karantinas

Kaip žinia, koronavirusas yra perduodamas nuo žmogaus žmogui dažniausiai artimo sąlyčio su sergančiuoju metu. Būtent dėl šios priežasties seksas taip pat gali prisidėti prie šio viruso plitimo. Gydytojai rekomenduoja karantino metu vengti vienos nakties nuotykių ir net bučinių su kitais žmonėmis, ypač tais, kurie yra mažai pažįstami. Tačiau, kaip numalšinti aistrą bei seksualinį potraukį, kuris jau ilgai neduoda ramybės? Vienas iš sprendimų, kurį įvardija specialistai – sekso metu dėvėti burną ir nosį dengiančią kaukę bei nesibučiuoti. Tokiu būdu galėsite pilnavertiškai mėgautis aktu, tačiau tuo pačiu ir sumažinsite riziką užsikrėsti ar užkrėsti kitus koronavirusine infekcija. Kita išeitis – į savo miegamąjį įnešti naujų spalvų, įsigyjant sekso žaisliuką. Nereiktų galvoti, jog intymus laikas su savimi yra prastesnis nei jį leidžiant su partneriu ar partnere. Nors skirtumų tikrai yra, tačiau užsiimant solo žaidimais taip pat galite patenkinti savo libido ir net dar daugiau – atrasti jums didžiausią malonumą atnešančias technikas bei geriau pažinti savo kūną. Tai puiki proga ne tik išbandyti kažką naujo, bet ir pasimokyti. Tad, jei susidomėjote, apsilankykite www.fantazijos.lt, kur rasite didelį įvairių sekso prekių pasirinkimą, pradedant moterų mylimais vibratoriais, klitorio stimuliatoriais ir baigiant vyrų pamėgtais masturbatoriais.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+