UAB „Širvintų šiluma“: moderni technika tvarkingesniam miestui

Modernizuota UAB „Širvintų šiluma“ priekaba su lapų siurbliu-smulkintuvu.
Lapams vežti pritaikyta priekaba.

Ko žmonės tikisi iš šilumą tiekiančios, miestą prižiūrinčios įmonės? Žinoma, kuo geresnių, kokybiškesnių, operatyvių paslaugų. Suspėti su bėgančiu laiku būtų sunku, jei paslaugoms teikti nebūtų naudojama moderni, taupesnė ir efektyvesnė technika. Kas padės užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę prasidėjus naujam sezonui UAB „Širvintų šiluma“?

  • Pakeistas pagrindinis Širvintų katilinės mechanizmas, kuris užtikrins sklandų kuro patekimą į sistemą.
  • Naujas modernus frontalinis krautuvas, kuris keturių kubų kaušu ne tik leis gabenti kur kas didesnius kuro kiekius į katilinę, bet ir bus lengvai pritaikomas miesto tvarkymui. Naujausios technologijos užtikrins darbuotojų darbo laiko sąnaudų, degalų taupymą, padidins darbo proceso saugumą.
  • Nauji, mobilūs lapų pūtikliai – kitaip tariant, naujos kartos šluotos – tai ant nugaros tvirtinami įrankiai, kuriais darbuotojai lengvai, greitai ir nesunkiai į krūvas gali surinkti lapus ar šiukšles. Žmonėms to nebereikia daryti rankomis, darbas vyksta kur kas greičiau ir paprasčiau. Be to šiais pūtikliais galima valyti ir sniegą.
  • Surinktus rudeninius lapus rinksime į atnaujintą priekabą nauju galingu siurbliu, kuris leis ne tik kur kas greičiau ir efektyviau susiurbti, bet ir susmulkinti šias žaliąsias atliekas.

UAB „Širvintų šiluma“, atnaujinusi turimą techninę bazę, ne tik taupo darbuotojų laiko sąnaudas, bet ir palengvina darbą, užtikrina, kad procesas vyksta kur kas intensyviau, greičiau ir, žinoma, produktyviau.

Modernizuota UAB „Širvintų šiluma“ priekaba padeda našiau surinkti lapus.
Lapams vežti pritaikyta priekaba.
Senoji priekaba buvo nebetinkama eksploatuoti.
Taip atrodė priekaba iki tol.
Lapų pūtiklis.
Mobilus lapų pūtiklis
Krautuvas.
Krautuvas

Dedame visas pastangas tam, kad miestas būtų gražesnis, jaukesnis ir džiugintų kiekvieną Širvintų gyventoją bei svečią. Juk kiekvienam malonu gyventi švarioje, tvarkingoje aplinkoje.

Visada Jūsų paslaugoms.

UAB „Širvintų šiluma“

Užs. Nr. 139.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top