UAB „Širvintų šiluma“ imasi griežtų žingsnių prieš daugiau nei 370 tūkst. Eur siekiančias gyventojų skolas

Daugiau nei 370 tūkst. Eur – tiek šiuo metu siekia 250 Širvintų rajono gyventojų įsiskolinimai UAB „Širvintų šiluma“ už teikiamas paslaugas. Vis augančios skolos rodo gyventojų atsakomybės trūkumą, ne vienu atveju stabdo renovacijos procesą, turi neigiamos įtakos įmonės veiklai, ruošiantis artėjančiam šildymo sezonui.

Dar pernai, prieš Šv. Kalėdas įmonė kvietė skolininkus geranoriškai susitarti, sudaryti žmogui palankius mokėjimo dalimis grafikus ir taip panaikinti susidariusias skolas. Tačiau į kvietimą atsiliepė vos vienas kitas gyventojas.

Šiltuoju metų sezonu komunaliniai mokesčiai susidaro mažesni. Todėl imdamasi griežtesnių priemonių ir siekdama sumažinti susidariusias skolas, UAB „Širvintų šiluma“ kartu su mokėjimo pranešimais skolininkams išsiuntė priminimus.

Su gyventojais, turinčiais dideles sumas (net iki 10 000 Eur) siekiančias skolas, vyksta susitikimai, įmonės finansininkai padeda sudaryti mokėjimo grafikus.

Tiems gyventojams, kurių skolos nėra didelės, nustatytas galutinis terminas jas apmokėti – šių metų rugpjūčio 14 d.

Terminui pasibaigus, UAB „Širvintų šiluma“ kreipsis į teismą dėl skolų išieškojimo!

Ši situacija yra nepriimtina tiek įmonei, tiek visiems rajono gyventojams – negalima užmerkti akių ir toliau leisti skoloms augti, o kai kuriems gyventojams piktybiškai nemokėti už paslaugas, kurios jiems buvo suteiktos. Geranoriškai nesitariantiems UAB „Širvintų šiluma“ ketina nutraukti paslaugų teikimą – bus imamasi rimtų priemonių, nes įmonė turi sklandžiai veikti, pasiruošti artėjančiam šildymo sezonui.

UAB „Širvintų šiluma“
Užs. Nr. 107.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “UAB „Širvintų šiluma“ imasi griežtų žingsnių prieš daugiau nei 370 tūkst. Eur siekiančias gyventojų skolas”

  1. Širvintiškė parašė:

    Mūsų name renovacija baigėsi neprasidėjusi, nors namas avarinės būsenos ir dauguma gyventojų tai supranta. Esame trijų neatsakingų būsto šeimininkų įkaitai. Gyvena žmonės skolon ir vargo nemato. Ir net į kalbas nesileidžia su kaimynais. Įsistatei kiaulės akis ir gyveni, o ką? Po 3-4 metų gyventojai už tuos pačius renovacijos ar remonto darbus mokės gerokai daugiau.

  2. Teresė parašė:

    Girdisi Skvernelio siūlymai mažinti mokesčius dirbantiems pensininkams. Nesąmonė. tegu jie užleidžia vietas jaunbiems. Tuose pačiuose šilumos tinkluose turbūt yra tokiuų.Jei jauni nenori dirbti, o gyventi iš pašalpų ir lengvatų visokių, reikia priverstinaiu darbinti. Tos visokios pašalpos ir sugadino žmones. Skolininkai nesinervuoja, sako nurašys mums tas skolas, kaip ir anksčiau nurašydavo. Tai kur teisybė?

  3. tutis parašė:

    oi kiek yra tokiu kurie nieko nemoka uz paslaugas niekur net nesistengia dirbti geria beveik kasdien ir desimtmeciais gyvena socialiniam bute nieko nemokedami……..yra tokie [kaimynai]

Comments are closed.

scroll to top