Tarptautinių sporto projektų vystymas

Sporto bei sveikatingumo stiprinimo projektai – tai tarptautiniai bendradarbiavimo projektai, pagrįsti daugiašale partneryste tarp sporto srityje veikiančių organizacijų ES valstybėse narėse. Šių projektų tikslas – remti sporto veiklą ir politiką, kaip vertybes propaguojančią priemonę, taip pat edukacinę priemonę, skatinančią asmeninį ir socialinį individų tobulėjimą bei kurti darnesnes bendruomenes.

Europos Sąjunga investuoja į bendradarbiavimą produktų kūrimą, masto didinimąir inovacijų patekimą į rinką – iš esmės nuo labai ankstyvos stadijos naujovių iki sistemos, patikrintos veiklos aplinkojeParaiškų teikimas ES finansavimui gauti yra patenkinamas, bet ir daug pastangų reikalaujantis procesas. Gerai tai, kad jums nereikia to daryti vieniems, kompetentingi konsultantai gali jums padėti visuose šio proceso etapuose.

Europos struktūrinių ir investicinių fondų sporto finansavimas

Europos struktūriniai ir investiciniai fondai,kitaip dar vadinami ESIF fondais, gali finansuoti ir sporto projektus, ypač iš Europos regioninės plėtros fondo ir Europos socialinio fondo. Europos Komisija paskiria lėšų biudžetą valstybėms narėms, kurios yra atsakingos už biudžeto paskirstymą per veiksmų programas. Tos veiksmų programos rengiamos ir tvarkomos nacionaliniu arba regioniniu lygiu.

Pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia atsiminti, jei esate atsakingas už Europos projektą, susijusį su sportu

Yra ne tik viena sporto programa. Nesvarbu, ar esate įmonė, sporto klubas, ekspertų grupė, sporto federacija ar organizacija, ar ne pelno organizacija, savo projektuose turite plėtoti Europos sporto dimensiją, kad gautumėte finansavimą.

Europos lygmeniu sporto skatinimas yra glaudžiai susijęs su Europos Komisijos nurodytais socialinės sanglaudos tikslais. Todėl, norėdami reklamuoti sportui skirtus Europos projektus, turite pasikliauti gerąja praktika, kurią rekomenduoja programos. Jei šiuos projektus ketinama išplėsti į kelias Europos šalis, finansavimas turi būti privilegijuotas. Kita vertus, jei, pavyzdžiui, jūsų Europos projektai atitinka nacionalinę sporto strategiją užsiimti fizine veikla, geriausia naudoti ESIF lėšas.

Sporto finansavimas Europoje: perspektyvos

Sporto vaidmenį visoje ES vis labiau remia Europos Sąjunga: sporto finansavimas skiriasi. Pavyzdžiui, kiekvienais metais Europos sporto savaitė organizuojama siekiant paskatinti Europos piliečius gyventi aktyviau.ES bendrai finansuoja daugybę projektų ir programų. Taip pat taikomos griežtos taisyklės, garantuojančios griežtą lėšų išmokėjimo skaidrią ir atskaitingą kontrolę.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top