Staigmenų idėjos Valentino dienai

Artėjant Valentino dienai, bent trumpam susimąstome, kokią staigmeną padaryti antrajai pusei. Ar pasveikinti tradiciškai, ar sugalvoti ką nors neįprasto. Siūlome Jums keletą idėjų.

Atsipalaidavimas SPA centre. Valentino diena – tai puiki proga atrasti šį laisvalaikio praleidimo būdą. Galbūt Jums labai patiks ir paversite tai savo nuolatiniu ritualu.

Bilietai į teatrą ar koncertą. Renginiams galite pasirinkti Jums patogią datą ir visai nebūtina šia galimybe pasinaudoti būtent vasario 14-ąją. Juk smagu, nors ir po keleto mėnesių, prisiminti, kad turite Valentino dienos dovaną ir puikiai praleisti vakarą kultūriniame renginyje dviese.

Valentiniškos pagalvėlės. Tai labai linksma interjero detalė. Raudonos širdelės formos pagalvėlės jau pačios savaime tarsi šildo patalpą ir suteikia jaukumo. Tačiau galite rinktis ir kito dizaino – su įvairiais piešiniais, užrašais. Galite padovanoti ir patalynės komplektą. Gera proga atsinaujinti, be to, tokia dovana – ir praktiška, ir romantiška.

Elektrinis masažuoklis. Kartais nėra galimybės padovanoti antrajai pusei gyvą savo rankų masažą. Elektrinis masažuoklis gali pagelbėti šioje situacijoje. Masažas bus prieinamas bet kuriuo metu!

Karšto šokolado fontanas – labiausiai tiks saldumynų mėgėjams. Žiema dar nesibaigė ir vis dar norisi kažko karšto, o čia dar saldu ir nuostabiai kvepia. Žinoma, šis fontanas bus puiki stalo puošmena bet kuria proga, džiugins akį bei gomurį ir suaugusiems, ir vaikams.

Išmanusis įrenginys. Labai šiuolaikiška, vertinga ir praktiška dovana, kuri labai pradžiugins. Planšetės ar nešiojami kompiuteriai, išmanieji telefonai – daiktai be kurių neįsivaizduojame gyvenimo. Technologijos sparčiai tobulėja ir laikas nuo laiko kyla noras atsinaujinti savo įrenginius, taigi Valentino diena – šansas įnešti daugiau naujovių į partnerio kasdienybę.

Jodinėjimas žirgais. Labai valentiniška. Ši pramoga leis jums abiem pasijusti tarsi romantiniame filme ir suteiks nepamirštamus įspūdžius. Tiesa, ne visi gali drąsiai sėsti ant žirgo, todėl yra alternatyva – pasivažinėjimas karieta. Prabanga, romantika, laiko praleidimas dviese – ko daugiau reikia Valentino dienos minėjimui.

Plaukimas laivu, jachta. Tai nepamirštama pramoga bendram laiko praleidimui, todėl labai tinkama kaip Valentino dienos dovana. Pakeisite aplinką, pabūsite gamtoje, labai nekasdieniškai praleisite laiką kartu.

Skrydis lėktuvėliu ar malūnsparniu. Tikrai galima pasijausti kaip devintame danguje. Skrydis – tai laisvė, romantika, galimybė naujomis akimis pažvelgti į įprastus vaizdus. Galite neabejoti, kad ši dovana tikrai paliks gilų įspūdį, o įspūdžiai, patirti kartu, labiausiai suartina.

Smulkūs automobilio reikmenys. Tokios dovanos greičiausiai labiau tiktų vyrams, tačiau nebūtinai, juk kartais ir moterys skiria daug dėmesio savo automobilio komfortui, kuris juk susideda iš įvairiausių detalių – pavyzdžiui, šildoma sėdynė arba automatiškai atšylantis automobilio stiklas. Partneris džiaugsis gavęs vaizdo registratorių, oro gaiviklį automobiliui. Galima padovanoti netgi naujus valytuvus, jei pastebėjote, kad senieji jau pakankamai atitarnavo – pastabumas tikrai neliks neįvertintas.

Jeigu antroji pusė myli augalus, labai nustebinsite padovanoję lempą augalams. Ne paslaptis, kad mūsų kraštuose saulėtų dienų ne tiek ir daug, todėl reikia papildomo apšvietimo. Turėdama tokią lempą, partnerė galės džiaugtis pačiais egzotiškiausiais žiedais visus metus.

Ir svarbiausia – nepamirškite, kad Jums nereikia Valentino dienos tam, kad galėtumėte dovanoti vienas kitam savo laiką, dėmesį, šilumą ar materialią dovaną, darykite tai, kai yra įkvėpimas ir džiaukitės kiekviena akimirka.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
1 (1 įvert.)

2 Atsakymai į “Staigmenų idėjos Valentino dienai”

  1. Anonimas parašė:

    pirmą kartą pritariu tučiui

  2. tutis parašė:

    …kas tas valentinas….tiesiog kazkokia is lempos sugalvota [svente]….

Comments are closed.

scroll to top
+