Renkatės chalatą? Štai į ką vertėtų atkreipti dėmesį

Chalatas – neatsiejamas kiekvienos moters spintos elementas. Jis sušildys jus šaltą rytą, apgaubs sušilusį kūną po vonios ir suteiks komforto po sunkios dienos rūpesčių. Svarstote, ką įsigytį, kad galėtumėte mėgautis komfortu ir jaustis moteriškai namuose? Skubame jums padėti apsispręsti. 

Geras chalatas turi būti minkštas, malonus liesti ir tuo pačiu mūsų atitikti mūsų skonį. Moteriškas chalatas – tai drabužis, bėgant metams tapęs patogumo sinonimu. Jo norime ne tik išsimaudžius, bet ir šaltais rytais ar ilgais žiemos vakarais, todėl labai svarbu išsirinkti tinkamą, kuris bus patogus bet kokiomis aplinkybėmis. Rinkoje gausu modelių, kurie skiriasi tiek medžiaga, tiek kirpimu, ilgiu, spalva ar raštu. Svarstote, kaip tarp tokios gausos rasti tobulą chalatą? Reikia atkreipti dėmesį į keturis svarbius dalykus:

  • medžiaga – audinys turi būti maloniai minkštas, bet ir tinkantis sezonui,
  • kirpimas – galime rinktis modelius su užtrauktuku, su dirželiu, su gobtuvu ir be jo, su kišenėmis,
  • ilgis – pritaikykite jį pagal savo ūgį ir poreikius,
  • išvaizda – kilpinis, pastelinės spalvos, o gal atlasinis, ar veliūrinis elegantiško stiliaus? Jūsų pasirinkimas.

Patogus moteriškas chalatas – ilgas ar trumpas? 

Viena pagrindinių dilemų renkantis chalatą – jo ilgis. Trumpi chalatai atrodo kur kas praktiškesni, o ilgi chalatai moterims – stilingesni. Jei nežinote, kurį rinktis, pagalvokite, kokiomis situacijomis jis turėtų jums pasitarnauti ir kokią funkciją turėtų atlikti. Ilgas medvilninis arba minkštas veliūrinis chalatas sušildys jus šaltesnėmis dienomis. Kita vertus, vasarinis modelis iš atlaso ar šilko gali maloniai vėsinti kūną ir puikiai tiks derinant su trumpa pižama ar naktiniais marškiniais.

Chalato stilius – kaip išsirinkti tobulą? 

Neabejotina, kad chalatas visų pirma turi būti patogus, todėl renkantis tinkamą, verta atkreipti dėmesį į kirpimą. Rinkoje yra du variantai: moteriški chalatai su užtrauktuku ir surišami ties juosmeniu. Abu sprendimai turi savo privalumų ir trūkumų. Chalatas, užsegamas užtrauktuku, neatsisegs ir netaps pernelyg laisvu kasdienės veiklos metu, priešingai nei rišamas diržu. Tačiau tą, kuriame yra diržas, lengva priderinti prie figūros, todėl jis apgaubs tobulai ir dėl to gerai šildys. 

Taip pat verta atkreipti dėmesį į detales, kurios iš pirmo žvilgsnio nepastebimos. Jei ieškote chalato po vonios, gera idėja būtų chalatas su gobtuvu. O jei įpratote juo vilkint vaikščioti po namus ilgomis savaitgalio dienomis ar žiemos vakarais, tokia detalė kaip kišenės gali praversti.

Kirpimas ir ilgis yra svarbūs, tačiau didžiausią įtaką patogumui turi gamybinės medžiagos. Tiek vyriški, tiek moteriški chalatai turi suteikti maksimalų komfortą, todėl pasirūpinkite, kad audinys:

  • leistų odai kvėpuoti,
  • nedirgintų odos,
  • būtų malonus liesti.

Be to, verta rinktis chalatą ir pagal sezoniškumą. Karštomis dienomis gali puikiai tikti chalatai iš šilko ar atlaso, tačiau rudeniui ir žiemai prireiks kažko šiltesnio. Minkštas ir storas chalatas iš medvilnės ar su vilna galėtų deramai sušildyti išties vėsiais žiemos rytais ir vakarais.

Vis dar dvejojate, kurią internetinę parduotuvę rinktis? Mes jums siūlome! https://spartatextile.lt/produkto-zyma/vonios-chalatai-moterims/ – čia rasite aukštos kokybės gaminių už prieinamą kainą, todėl paskubėkite įsigyti jaukumo ir patogumo suteiksiantį vonios chalatą.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top