Pricer.lt prekių palyginimas: W5 prieš FAIRY indaplovės kapsules. Ar nusipelnėme mokėti daugiau?

Vis lyginam, valgom, o indai kaupiasi. Todėl pats laikas juos išplauti ir tuo pačiu palyginti indų plovimo priemones – indaplovių kapsules. Imam Lidl W5 ir Fairy Platinum indaplovių kapsules.

Kainos

Kainas lyginsim mažiausias neakcines ir todėl, kad pakuočių kiekiai pas visus skiriasi, – žiūrim vienos kapsulės (vieno plovimo) neakcinę kainą:

  • W5 indaplovių kapsulė 1vnt – 0,19 Eur
  • Fairy Premium indaplovių kapsulė 1vnt – 0,49 Eur

Jei lyginsime su įprasta kaina – skirtumas 0,30 Eur už kapsulę. Už Fairy reikia sumokėti 157 proc. brangiau nei už W5.

Sudėtys

Žiūrime sudėtis, ar labai skiriasi? Na iš tokios priemonės natūralumo tikėtis nereikia. Dalis sudėčių sutampa. Tų įdomesnių 3 sudedamųjų dalių kiekvieno gaminio sudėčių sąrašo pabaigoje aprašymai nuorodose, galit pasiskaityti. Kaip mums, visi jie lygiaverčiai ir tokias priemones reikia naudoti atsargiai.

Testavimas

Sudėtis yra lygiavertė, tad pirmyn į testavimą. O čia jau linksmiausia dalis. Atidarom įpakavimus. Daugiau kvapų yra Fairy, W5 kvapas aitresnis. Ant Fairy kapsulių dar yra papildomi įspėjimai dėl dirginančių medžiagų.

Bet kapsulės forma, grožis, kvapas nėra svarbu. Svarbu, tai kaip jos susitvarkys su darbu. O darbelį mes joms palikome atsakingą. Porai dienų „užmirštos“ lėkštės po keptos vištienos ir avižinių dribsnių košės.

Dedam į indaplovę, nustatome vienodas programas ir laukiam rezultato.

Rezultatas

Indai išplauti, abiejų lėkščių kvapas vos citrusinis, su riebalais abi susitvarkė, bet pridžiūvus avižinė košė joms tapo iššūkiu, nes nepavyko pilnai pašalinti likučių. Taip programa buvo 30 minučių ekonominė, bet sąlygos abiem buvo vienodos.

Vertinimas

Mes puikiai mokame terlioti lėkštes. Bet galime teigti, kad kapsulės vienodai efektyvios. Nors vienas labai svarbus dalykas – kainų skirtumas. Jeigu kas dieną plaunate indus indaplovėje, pasirinkus tinklo prekės ženklą per metus sutaupysite beveik 110EUR. Labai gera ekonomija.

Papildoma informacija: Išsami informacija apie visą atliktą kainų tyrimą ir kainų tyrimo metodologiją pateikiama ČIA

Pricer.lt inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top