Pricer.lt prekių palyginimas: malta kava „Bellarom Gold“ prieš „Dallmayr Prodomo“. Ar nusipelnėme mokėti daugiau?

Kiek kavų, tiek nuomonių. Vienas iš tų produktų, kuris turi savo mylėtojus, nekentėjus, įpratusius. Todėl įdomu lyginti tinklo prekių ženklą su tikrai populiariu prekių ženklu. Lyginame Lidl Bellarom Gold maltą kavą 250 g su Dallmayr Prodomo malta kava 250 g. Pradedame nuo kainų.

  • Lidl Bellarom Gold malta kava 250 g – 3,39 Eur
  • Dallmayr Prodomo malta kava 250 g – 6,79 Eur

Skirtumas 3,40 Eur už pakelį, Už „Dallmayr“ reikia sumokėti 100 proc. brangiau nei „Bellarom“.

Sudėtys

Sudėtys – abi kavos 100% Arabika.

Kadangi kava maistingumo deklaracijos neturi – pasižiūrėsim kitus ženklinimus. Gamintojas. Lidl Bellarom nenurodo gamintojo, tik save kaip platintoją. Dallmayr kava atkeliauja iš jų gamyklos Vokietijoje.

Ant abiejų kavų pakelių nurodytos skonio savybės. Bellarom deklaruoja, kad bus kiek intensyvesnio nei vidutinis skonio, Dallmayr deklaruoja tokį patį intensyvumą, tačiau papildomai dar nurodo, kad kava yra vidutinio apskrudinimo ir vidutinio rūgštingumo. Dar pateikiami rekomenduojami ruošimo būdai. Bellarom rekomenduojama ruošti per filtrą, Dallmayr – filtrą, kavos mašinas ir nuspaudžiamą kavinuką.

Išvaizda, kvapas, skonis

Taigi atidarom, kad patiems įsitikinti, kuri kokia kava yra. Atidarom, uostom žiūrim. Bellarom kava šviesesnė už Dallmayr. Kvapas abiejų malonus, kavos, gal tik Dallmayr kiek švelnesnis ir saldesnis.

Kavos sausos nevalgom, taigi užplikom puodelyje, kad matytųsi kavos elgesys ir prasideda alchemija. Pirmas skirtumas – Bellarom grūdeliai ilgiau išsilaiko paviršiuje ir jau išsigąstam, kad juos reikės filtruoti per dantis. Tačiau po 5 minučių jie tvarkingai nusėda.

Abiejų kavų kvapas malonus, kavos, be kažkokių papildomų aromatų. Spalva tamsesnė gavosi Bellarom – ir puta ir pati kava, nors pati malta kava buvo šviesesnė. Skonis intensyvesnis buvo Bellarom, bet Dallmayr irgi buvo geras. Abi kavos malonaus kavos skonio, nerūgščios, nekarčios – kaip ir turi būti klasikinė arabika.

Vertinimas

Abi kavos geros, bet be kažkokių ypatingų šokolado, kakavos poskonių – tokios tvirtam ketvertui „darbinės“ kavos. Tačiau, jeigu Jūs suvartojate po pakelį per savaitę, tai pirkdami Bellarom Gold, sutaupysite daugiau kaip 176 EUR per metus, kas yra visai nebloga suma.

Papildoma informacija: Išsami informacija apie visą atliktą kainų tyrimą ir kainų tyrimo metodologiją pateikiama ČIA

Pricer.lt inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top