PRAKTIŠKAS VONIOS KAMBARYS

Vonios kambarys šiais laikais tampa vis svarbesnė mūsų namų dalimi. Jame vietos randa ne tik būtiniausi šioje patalpoje higienos įrenginiai, kosmetikos priemonės, bet netgi papuošalai, meno kūriniai ir dekoratyvinės tekstilės gaminiai. Šioje vietoje vis dažniau sau vietą randa bespalviai veidrodžiai, o sienos ir grindys dengiamos blizgiais, šviesą atspindinčiais paviršiais.

Kaip įrengti prabangiai atrodantį vonios kambarį?

Kadangi vonios kambarys vis dažniau tampa tarsi gyvenamojo kambario tęsiniu, pertvarų nesuvaržytu, suprantamas šeimininkų noras ir šią erdvę puošti taip, kad nebūtų pažeistas bendras namų valdų dizaino stilius. Jeigu ši patalpa yra gana erdvi ir padalinta į atskiras poilsio bei maudymosi zonas, joje gali būti naudojamas ne tik drėgmę sugeriantis vonios kilimėlis, bet ir išvaizdus kilimas.

Norintiems įsirengti tikrai prabangiai atrodantį vonios kambarį patariama rinktis natūralaus marmuro ar kitokias panašios struktūros sienų ar grindų dangas. Prabangos įvaizdį vonioje padeda sukurti ne tik baldai, bet ir išvaizdūs veidrodžių rėmai, šviestuvai ir tekstilės kūriniai.

Ką reikėtų žinoti apie vonios veidrodžius?

Veidrodžiai vonioje naudojami ne tik tam, kad į juos žiūrėtume, bet ir bendro, tikrai įspūdingo stiliaus sukūrimui. Vonia sunkiai įsivaizduojama be virš kriauklės įtaisyto ir tinkamai apšviesto veidrodžio. Klasikinio stiliaus vonioje esantys tiek stačiakampiai, tiek apvalūs ar ovaliniai veidrodžiai būtinai turi būti apjuosti išvaizdžiais rėmais. Tuo tarpu modernaus stiliaus vonioje veidrodžiai gali būti pačių netikėčiausių formų ir nebūti įrėminti.

Apie kokią vonią svajoja kiekviena moteris?

Nerasi tokios šiuolaikinės moters, kuri nesvajotų apie tikrai stilingai įrengtą ir visus jos poreikius atitinkantį vonios kambarį. Čia esanti visa įranga ir vonios baldai privalo tarnauti tam, kad kasdieninės moterų atliekamos grožio procedūros būtų joms kuo malonesnės. Todėl tikrai neverta abejoti, jog puikiai suprojektuotas kosmetikos stalelis namų šeimininkei tikrai suteiks daug džiaugsmo. Jei minėtame balde bus įmontuotos įvairaus dydžio išimamos dėžutės, kuriose patogiai tilptų ne tik makiažo priemonės, bet ir papuošalai bei kiti damoms labai svarbūs daikčiukai, nė viena moteris negali likti nepatenkinta. Tad vyrams tikrai yra dėl ko pasukti galvas, kad galėtų pamaloninti savo išrinktąsias, sukurdami joms vonioje tikrai pasakišką aplinką. Gali būti aktuali kosmetika.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top