Patogi būsto paskola dirbantiems užsienyje

Norintys gauti paskolą gali rinktis tarp įvairių paskolos rūšių, priklausomai nuo kliento poreikių. Privatiems asmenims teikiamos pagrindinės paskolos yra šios – būsto paskola dirbantiems užsienyje, paskola būsto remontui ar statybai, paskola su turto įkeitimu, paskola refinansavimui. Toliau skaitydami sužinosite apie kiekvieną iš šių paskolų.

Būsto paskola

Svajojantiems apie naujus saugius namus tiks būsto paskola, paskola būsto remontui ar statybai. Galėsite rinktis, kokio tipo būsto norėsite ar kaip norėsite jį remontuoti. Jums tereikia sukaupti pradinį įnašą, kuris siekia 15 % įsigyjamo būsto vertės. Likusią sumą išsimokėsite per nustatytą terminą jau įsigiję būstą ar po būsto remonto ar statymo. Jeigu dėl kažko abejojate, specialistai Jums patars visais rūpimais klausimais.

Kitos paskolos

Yra keletas paskolų, kurios palengvina paprastos paskolos gavimą. Pirmoji – tai paskola su nekilnojamojo turto įkeitimu. Ši paskola leidžia įsigyti didesnės vertės turto ar paslaugų ilgesniam terminui ir pigiau, nei kad leistų paprasta vartojimo paskola. Paskola refinansavimui yra kitokio pobūdžio. Ji suteikia galimybę perkelti visas turimas paskolas į vieną vietą, tam kad už jas būtų mokama tik viena mėnesinė įmoka vienam kreditoriui bei būtų padengta geresnėmis sąlygomis.

Užsienyje dirbantys ar gyvenantys lietuviai taip pat gali gauti paskolą būsto ar kito nekilnojamojo turto įsigijimui Lietuvoje. Tačiau svarbu atsižvelgti į gaunamų pajamų ar šalies, kurioje gyvenama, valiutą. Kreditą gauna tik tie, kurių valiuta yra viena iš šių: SEK, DKK, PLN, GBP, USD, NOK ar EUR. Tačiau kitu atveju visuomet galima individualiai pasitarti su specialistais. Būsto paskola dirbantiems užsienyje mažina lietuvių atskirtį ir suteikia vienodas teises kaip ir gyvenantiems Lietuvoje.

Paskolos privatiems asmenims apima paskolas būstui, būsto remontui ar statybai, taip pat paskolą su turto įkeitimu ir paskolą refinansavimui. Būsto paskola dirbantiems užsienyje – tai galimybė įsigyti turtą užsienio lietuviams. Visos paskolos yra teikiamos atsižvelgiant į žmogaus finansines galimybes, poreikius bei turto vertę.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top