Musninkuose įgyvendintas dar vienas projektas

Širvintų rajono savivaldybės administracija baigė įgyvendinti dar vieną projektą Musninkų miestelyje – „Poilsio ir laisvalaikio zonos įrengimas Musninkų miestelyje“ (Nr. ŠIRV-LEADER-6B-I-10-2-2022/42VS-PV-22-1-04335-PR001).

Miestelyje labai trūksta gyventojų laisvalaikiui ir poilsiui skirtos kitos infrastruktūros, nors ją sukurti yra visos sąlygos. Prieš kelis dešimtmečius miestelio centre suformuota kūdra su salele – jaukus kampelis gyventojams ilsėtis. Tačiau čia labai trūksta kitos gyventojų ir svečių poilsiui skirtos infrastruktūros. Tad ir pagrindinė problema, kuriai spręsti inicijuotas projektas – kuriant šiuolaikišką, tvarkingą, funkcionalų, patogų ir patrauklų gyventi ir dirbti, draugišką aplinkai kaimą, būtina investuoti į viešųjų erdvių sutvarkymą. Nuspręsta gyventojų bei svečių poilsiui ir turiningam laisvalaikiui pritaikyti viešąją erdvę prie Musninkų miestelio kūdros.

Projekto įgyvendinimo metu išvalyta kūdra, atvežta smėlio, įrengta persirengimo kabina, vaikų žaidimų aikštelė, suoliukai, šiukšliadėžės.

Užs. Nr. 162.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top