Moteriškų sportinių batelių mados 2022 metais

Sportiniai bateliai pastaraisiais metais yra ypatingai populiarūs – tokią avalynę tapo įprasta avėti ne tik aktyviai leidžiant laisvalaikį, bet ir einant į darbą, miestą ar netgi ruošiantis ypatingai progai. Nieko nuostabaus, kad dabar galime rinktis iš daugybės skirtingų jų tipų ir stilių, pritaikytų įvairiausiems skoniams. Jei šį sezoną sportbačių lentyną ketinate papildyti, pravartu susipažinti, kokie jų modeliai bus populiariausi 2022 metais.

Masyvūs sportbačiai

Vienam žymiam prekiniam ženklui sukūrus masyvius sportinius batus, jie labai greitai išpopuliarėjo ir panašu, jog kol kas iš tendencijų trauktis neketina. Šiais metais perkant juos rekomenduojama vadovautis principu: kuo masyviau – tuo geriau. Geriausiai savo žavesį tokia avalynė atskleis derinama su laisvo kirpimo džinsais ir paprastais marškinėliais.

Labai panašia išvaizda pasižymi ir „tėčio“ sportbačiai, kurie kartais gali būti apibūdinami ir kaip bjaurūs – nepaisant tokių epitetų, jie šiais metais taip pat nestokos populiarumo. Tokio tipo avalynė turi storus, stambius padus ir ryškių spalvų apmušalus. Šie apavai pasižymi aukštu komforto lygiu ir puikiai tinka avėti visą dieną.

Teniso stiliaus batai

Nors ir nepritaikyti kortams, tokie sportbačiai yra įkvėpti tradicinių teniso batelių – jie turi guminį padą ir žemą drobinį arba odinį aulą. Šiais metais ypač populiarūs bus balti odiniai teniso bateliai. Juos lengvai galėsite priderinti prie bet kokio įvaizdžio – ši avalynė atrodo pakankamai elegantiškai.

Klasikiniai sportbačiai

Dizainerių teigimu, klasikinio silueto sportbačiai turėtų būti ne tik moterų, bet ir vyrų ar netgi vaikų batų lentynoje – juk tai nesenstanti stiliaus klasika. Tiesa, panašu, kad šiais metais baltos spalvos pozicijas bandys užimti kreminė: toks atspalvis avalynei suteikia lengvo nusidėvėjimo įspūdį, kuris pastaruoju metu yra itin madingas.

Sportiniai bateliai su platforma

Tokie sportbačiai nebūtinai yra itin masyvūs, tačiau papildomas jų paaukštinimas šiai avalynei suteikia žavesio ir tuo pačiu leidžia mums atrodyti aukštesnėms. Ši stilistika šiek tiek asocijuojasi su devintuoju dešimtmečiu, kuris pastaruoju metu išgyvena savo pakilimo laikotarpį. Manoma, kad tokio stiliaus Bronx batai ar kitais prekiniais ženklais pažymėta avalynė bus madinga ne tik šiais metais, bet ir vėliau, tad nesuklysite, jei jau dabar papildysite tokiais apavais savo lentyną.

Aukštesnis aulas

Aukštesnį aulą turintys sportiniai bateliai yra puikus pasirinkimas tuomet, kai be didelių pastangų norisi sukurti šaunų, atsipalaidavusį įvaizdį. Nors apsižvalgę mieste ir iki šiol galėjome pakankamai dažnai pamatyti tokią avalynę, šiais metais ji turėtų būti dar populiaresnė. Kone geriausias tokio dizaino pavyzdys yra žymieji Converse batai, tarp kurių galima rasti pačių įvairiausių atspalvių. Platus šios avalynės pasirinkimas pateikiamas Pigu.lt el. parduotuvėje – šioje svetainėje rasite ir daugiau sportbačių tipų.

Garsūs prekiniai ženklai

Nesunku pastebėti, jog daugybė žymiausių mados namų atsižvelgė į sportinio stiliaus avalynės populiarumą ir patys labiau pasuko į šią pusę. Dėl to šiuolaikiniai sportbačiai labai dažnai yra pažymėti žymiais prekiniais ženklais, kurie siunčia tam tikrą žinutę. Net ir Guess batai moterims kur kas dažniau yra pritaikyta stilingai ir sportiškai kasdienybei. Jei turite mėgstamą prekinį ženklą, ieškokite sportbačių, ant kurių jis šviestų kuo ryškiau – tokie stilistiniai sprendimai šiemet bus pakankamai madingi.

Pasirinkusios vienus iš šių sportinių batelių tipų, šiais metais atrodysite itin madingai. Tačiau lygiai taip pat galite eksperimentuoti ir su kitais jų dizainais: akivaizdu, kad sportbačiai iš mados tendencijų trauktis neketina, tad anksčiau ar vėliau ateis ir jų eilė.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top