Kokius dažus pasirinkti, jei norisi atnaujinti namus?

Kiekvienas, kuris nori pokyčių, pagalvoja apie namų pasikeitimus, lengviausia pradėti nuo sienų spalvos keitimo. Kalbant apie namų dizainą, pasirinkti tinkamą sienų dažų spalvą turi daugiau galios, nei jūs manote. Dėl to mažas kambarys gali atrodyti didesnis, o didelis kambarys – jaukesnis. Sienos ir jų spalva gali apšviesti tamsų kambarį ir gali išvengti akinimo labai saulėtoje erdvėje, gali sušildyti vėsų kambarį, nukreiptą į šiaurę, arba atgyti vakaro šviesoje. Susidūrę su dažų diagrama ir savo pageidavimais – kurie taip pat yra esminė dalis – galite susimąstyti, kaip išsirinkti? Kaip atskirti, kuri spalva turi kokių savybių? O kaip kambario paskirtis daro įtaką, kaip iš tikrųjų atrodys dažai, kai bus ant sienos? Tačiau nesijaudinkite, jei prisiminimai apie spalvų mokymąsi mokykloje jus išpila šaltu prakaitu. Skaitydami sužinosite, kaip pasirinkti tobulas dažų spalvas, kad dekoravimo projektai būtų tinkamai atlikti iš pirmo karto.

Rinkitės tai, kas jums patinka ir suteikia laimės

Jei norite surasti šaunių idėjų, pirmiausia pradėkite nuo žurnalų, kuriuose yra daug pavyzdžių. Jūs turite prieigą prie tūkstančių įkvėpimo puslapių internete. Mažmenininkų svetainės gali būti įkvepiančios savo kambarių vinjetėmis, o dažų prekės ženklai taip pat gali parodyti, kaip naudoti spalvas jūsų namuose. Socialinės žiniasklaidos svetainės, tokios kaip Pinterest ir Instagram, siūlo spalvų įkvėpimo modelius, tikrai galite rasti geriausią variantą. Pinterest puikiai tinka kuriant įkvėpimo lentas mėgstamoms idėjoms, todėl visas idėjas galite laikyti vienoje vietoje. Kuomet norėsite pradėti dažymą, verta prisiminti ir mėgstamiausias savo spalvas. Kai pradedate nuo mėgstamų spalvų, nesate susaistyti tradicinių spalvų schemų tam tikram dekoravimo stiliui. Naudodami savo mėgstamą spalvą, kaip pagrindinę spalvą, galite ją naudoti kurdami spalvų schemą aplink ją. Mėgstamiausios spalvos gali būti puikus įkvėpimas jūsų naujai spalvų paletei visiems namams. Štai kaip sužinoti, ką reiškia jūsų mėgstamiausia spalva ir kaip galite ja papuošti namus.

Norėdami sukurti spalvų schemą, naudokite spalvų teoriją

Jei pasirinksite klasiką, nepamirškite, kad ji neturi būti nuobodi, sukurkite stilių. Galite atnaujinti savo neutralių spalvų paletę kūrybiškai naudodami spalvas. Neutralių spalvų dryžuota siena suteikia daug stiliaus. Neutrali sienų spalva su pastelinėmis lubomis yra gudrus būdas pridėti spalvų neprarandant raminančios erdvės atmosferos. Nereikia studijuoti spalvų teorijos, kad gautum puikių idėjų iš mažo spalvų rato. Sukdami ratuką galite pamatyti, kaip spalvos gali būti susijusios viena su kita, ir išmokti spalvų teorijos pagrindų. Nors tikriausiai nedažysite savo namų tokiomis spalvomis, kokias matote ant rato, tų spalvų atspalvius galite pasirinkti savo mėgstamoje dažų parduotuvėje. Jei išmoksite keletą paprastų sąvokų, nesunku naudoti spalvų ratą, kad sukurtumėte spalvų schemą.

Kaip naudoti atspalvius, kad rastumėte tobulas dažų spalvas?

Renkantis interjero dažų spalvas galite būti nemaloniai nustebinti. Paprasčiau tariant, potekstės yra spalvos, slypinčios po jūsų mėgstama dažų spalva. Paprasta smėlio spalva gali būti ne tokia paprasta, jei ji turi stiprų žalią atspalvį. Vienintelis būdas tiksliai suvokti, kaip jūsų namuose atsiras potekstė, yra pamėginti spalvą. Kitų jūsų kambario paviršių atspalviai taip pat gali pakeisti dažų išvaizdą dėl atspindžio, todėl būtina paimti mėginius. Įsitikinkite, kad žinote, kaip veikia potekstės ir kodėl tai svarbu renkantis interjero dažų spalvas. Tai padės pasiekti norimų rezultatų ir mėgautis naujomis namų sienomis. Visų spalvų dažus galite rasti „Spalvų sala“.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top