Kokios spalvos bus madingiausios kitąmet?

Interjero dizaineriai kasmet išskiria visa naujas gaires tiems, kas nori neatsilikti nuo mados vėjų. 2022 m., kaip ir šiais, daug dėmesio bus skiriama emocinei spalvų perteikiamai žinutei. Namus puošime svarstydami apie natūralumą, gamtą, šilumą, optimizmą. Taigi, pakalbėkime apie kitų metų spalvines tendencijas plačiau.

Langas į gamtą

Pastaruosius kelis metusžmones traukte traukia prie gamtos. Ilgimės ne tik drąsių, ilgų kelionių po šiltus kraštus, bet ir paprasčiausių saugių pasivaikščiojimų po miškus, ežerų pakrantes ar pajūrį. Toks ilgesys puikiai atsispindi kitų metų spalvų tendencijose. Pirmiausia pozicijų neužleidžia žalia spalva. Tiek matiniai, tiek blizgesni šviesūs ar sodrūs, prabangūs tonai leis namuose susikurti jaukią, saugią aplinką, kurioje nesunku atsipalaiduoti.

Apie natūralumą byloja ir neutralūs akmenų pustoniai. Nepamirškime, kad akmuo gali būti ne tik pilkas – rusvi, smėlio atspalviai kitais metais bus ypač madingi. Jie puikiai veikia kaip fonas jau minėtai žaliai spalvai. Jei rinksitės tamsesnes spalvas, nepersistenkite su dekoru – jis tegul būna švelnesnis, pavyzdžiui, džiovintų augalų kompozicija.

Šliūpsnis optimizmo

Pavargote nuo, rodos, nesibaigiančių pandeminių ribojimų? Jūs tikrai nesate vieni. Todėl 2022 m. į namus dizaineriai kviečia ryškias, sodrias, linksmas spalvas. Nuo skaisčios raudonos ar vaikiškai rausvos iki geltonos: drąsiai akcentuokite tiek mažas detales, tiek stambius kambario plotus, tokius kaip sienos. Nenorite smarkiai rizikuoti? Rinkitės ryškius aksesuarus, o svetainės ar prieškambario baldai lai būna neutralių spalvų.

Ramybės ir saugumo oazė

Namuose turime jaustis visiškai saugūs. Tai vieta, kur esame tokie, kokie esame – net jei nuotaika nespindi optimizmu. Taigi, kitais metais bus puikus laikas rinktis ramias, jaukias spalvas. Labiausiai iš jų išryškėja melsva, tačiau taip pat tiks ir jau minėta rausva, pasteliniai tonai.

Dalis šios tendencijos bus susijusi ir su vasariškais spalviniais tonais. Kambarius galite dekoruoti, netgi perdažyti levandų violetine, purpurine, švelniai oranžine spalva. Taip netgi prijungsite ir aukščiau paminėtą skoningo optimizmo gairę.

Išpuoselėtas prisiminimų dvelksmas

Paskutinė mūsų aptariama tendencija – retro ir vintažiniai motyvai. Šiuo atveju derėtų galvoti ne tik apie konkrečias spalvas, bet ir apie visumą – spalvų derėjimą su kitais interjero elementais.

Ką vis dėlto rinktis ir apie ką pasvarstyti? Įkvėpimui tiks kad ir 70-ųjų stilistika: rudi atspalviai, terakota, karamelė, mozaika, ochra. Pažaiskite su veidrodžiais, skaidriais paviršiais, stikliniais indais. Taip pat nepamirškite tipinių ornamentų. Jei daugybė sodrių spalvų atrodo per drąsu, rinkitės jas akcentams, išryškinkite savičiausius namų architektūrinius elementus. Taip pat charizmatiškas spalvas, tokias kaip geltona, galite derinti su ramesnėmis – anglies juodumo, tamsiai pilka ar gilia mėlyna.

Apibendrinus – laukia išties spalvingi metai, džiuginantys tiek ilgaamžiais, praktiškais sprendimais, tiek prasminga spalvine palete. Siekiant skoningo rezultato, tikrai neteks vargti derinant baldų ir sienų, apmušalų spalvas. Dabar tereikia apgalvoti individualius poreikius ir atsirinkti detales, kurias atnaujinsite artėjančiais metais.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top