Kokie kailiniai madingiausi 2023 metais?

Keturi metų laikų sezonai nustato tendencijas, o jei kas nors išsiskiria, ypač atėjus žiemai, tai kailiniai. Kailiai yra kažkas, kas niekada neišeina iš mados, todėl tiek vyrams, tiek moterims suteikiama galimybė pabrėžti savo originalumą naujausiomis tendencijomis, jau nekalbant apie jų pagrindinį tikslą išlaikyti šilumą. Kiekvienas sezonas atneša naujų tendencijų, dėl to verta atkreipti dėmesį, kokius kailinius verta pirkti šiemet, kokios spalvos dominuoja ir ar vis dar madingi gyvūnų raštai.

Kokie kailiniai madingi šiemet?

Pradėkime diskusiją nuo šiais metais madingų kailių tipų. Kailis yra susijęs su geografija. Natūralu, kad gyvūno, gyvenančio šaltame klimate, kailis bus storesnis, todėl populiarūs laukiniai kailiai yra audinės, arktinės lapės. Jei norisi išskirtinio kailio, tai bebro kailis – kailis, susijęs su grakštumu, grožiu ir prabanga, ir geriausias pasirinkimas šalčiausiam klimatui. Jie taip pat yra lengvi, minkšti ir atsparūs vandeniui. Kai kurie dizaineriai viename kailyje derina kelis skirtingus kailių tipus ir siūlo originalų dizainą. Audinės ir bebro kailiai kartu atrodo įspūdingai ir šiais metais yra populiarūs. Žinoma toms, kurios dar niekuomet neturėjo kailinių verta žinoti, jog geriausia pasirinkti tokius kailinius, kurie neišeina iš mados: juodus, rudus, kakavinius. Geriausiai nešiojasi trumpesnio modelio kailiniai, kurios galima derinti su ilgais batais ir masyviu šaliku, jei žiema yra šalta. Verta prisiminti, jog kailiniai yra didelė investicija, kuri atsiperka, nes su kailiniais niekuomet nesušalsite, jie neišeis iš mados ir juos galėsite nešioti daug metų. Jums tereikia pakeisti aksesuarus ir turėsite keletą įdomių stilių ir įvaizdžių.

Kokio ilgio ir spalvos kailiai yra madingiausi?

Šį sezoną iki grindų besitęsiantys paltai vėl madingi. Ilgi kailiniai yra klasika, suteikianti įspūdingą ir elegantišką išvaizdą. Jie dažnai būna paprasti, vienspalviai ir tiesaus kirpimo. Jei manote, kad šis variantas jums tinka, netgi galite jį paįvairinti, pasirinkdami languotą ar kailinį šaliką. Tačiau trumpi stiliai vis dar išlieka populiarūs dėl savo patogumo ir praktiškumo. Vieniems stilingesni atrodo trumpi paltai ir juos derina su diržu ar sagtimis. Ilgis priklauso nuo jūsų patogumo lygio, regiono, asmeninio stiliaus ir kt.

Kodėl verta rinktis tik vieną spalvą? Leopardo imitacija yra nesenstantis atradimas. Šis raštas šį sezoną tampa populiariausias ir gali būti žalios, juodos, rudos, bordo ir baltos spalvos. Tačiau puikus šio sezono variantas yra įsigyti grietinėlės ir pieno karamelės atspalvį subtiliems natūraliems kailiniams. Taip pat madingi visi pilki, dūminiai, rudi ir šokoladiniai atspalviai. Mados kūrėjai savo kūryboje maišo spalvas ir audinius, kurdami unikalius derinius, kartais iš pirmo žvilgsnio netinkamus, bet šokiruojančius ir traukiančius akį, dėl to nebijokite eksperimentuoti.

Koks gyvūno raštas populiarus?

Gyvūnų raštai taip pat sugrįžo ir šiais metais yra pageidaujami žieminiuose moterų ir vyrų paltuose. Prašmatnus madingo dizaino leopardo raštas – tai kailinių klasika, kuri išsiskiria iš kitų. Tai yra keletas geriausių 2023 m. moteriškų kailinių mados tendencijų. Nepriklausomai nuo mados stilių, spalvų ir ilgių, renkantis kailį atsižvelgiama į jūsų asmeninį pasirinkimą, patogumą ir pageidavimus. Ir atminkite, kad norint įgyti naujausią tendenciją, nereikia pirkti naujo kailio. Galite pakeisti savo seną kailį į naują madingą dizainą, priderinant prie kailinių kepurę ar rankinę, šaliką. Jei ieškote naujų ir stilingų kailinių, būtinai užsukite „Fur“.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top