Kasdieninės veido odos priežiūros rutinos

Visi svajoja apie gražią odą. Esame pasirengę įdėti daug pastangų, laiko ir pinigų, lankytis pas kosmetologus ir plastikos chirurgus, išbandyti įvairias procedūras, pirkti brangius kremus padaryti viską, kad pasiektume idealius rezultatus. Tačiau dažnai užtenka vos kelių labai paprastų žingsnių, kad mūsų veido oda atrodytų gerai.

Kasdienę odos priežiūros rutiną turėtų sudaryti šie paprasti veiksmai:

  • Valymas

Ryte ir vakare veidą prauskite švelniu valikliu. Tai būtina – kasdien ant odos kaupiasi dulkės, nešvarumai, riebalai i prakaitas.

Kiekvieną vakarą veidą privalu nuvalyti nuo makiažo, jokiu būdu neikite miegoti su makiažu – tai labai kenkia odai. Makiažą geriau pašalinti specialiomis priemonėmis, miceliniu vandeniu arba hidrofiliniu aliejumi.

  • Tonizavimas

Nusiprausę veidą, nuvalykite veidą vatos diskeliu ir toniku. Taip vienu metu valysite odą ir ja rūpinsitės. Tonikas ne tik padeda pašalinti nešvarumus, bet ir išvalo poras, suvienodina odos spalvą ir tekstūrą, todėl tolesnė priežiūra bus veiksmingesnė. Rinkitės savo odai pritaikytą toniką: su rūgštimis probleminei odai, su vitaminais ar aliejais – normaliai bei sausai odai.

  • Speciali priežiūra

Jei naudojate serumus, gydomuosius losjonus, maitinamąsias kaukes, tepkite juos po tonizavimo etapo.

  • Drėkinimas

Paskutinis kasdienės priežiūros etapas – odos drėkinimas ir maitinimas. Gerai parinktas kremas gali daryti stebuklus – reguliariai jį naudojant jūsų oda visada bus sudrėkinta, prižiūrėta ir apsaugota.

Ryte po drėkinimo etapo nepamirškite pasitepti apsauginiu kremu nuo saulės (jei jūsų dieniniame kreme nėra apsauginio filtro).

Kokią kosmetiką naudoti savo odos priežiūros ritualams?

Korėjietiška kosmetika kasdien tampa vis populiaresnė ne tik visame pasaulyje, bet ir mūsų šalyje. Anksčiau korėjietišką kosmetiką daugiausia naudojo jaunimas, tačiau dabar ja domisi vis daugiau vidutinio ir vyresnio amžiaus žmonių. Kokia to priežastis?

  • Pirma, tai natūralūs ir saugūs preparatai

Apskritai korėjietiškuose kremuose, geliuose ir kitose kosmetikos priemonėse nėra kenksmingų ingredientų, kurie galėtų pakenkti odai. Net ir nenatūralios kosmetikos gaminių sudedamosios dalys išlieka saugios ir labai veiksmingos. Korėjietiškoje kosmetikoje yra ir natūralių ingredientų, tokių kaip dumblių ekstraktai, sraigių mucinas, kolagenas, ženšenio ekstraktai, centella asiatica ir kt.

  • Antra – tikslingas produktų veikimas

Korėjietiškoje kosmetikoje galima rasti atskirų priemonių nuo spuogų, nuo išsiplėtusių porų, nuo raukšlių, drėkinančių, maitinančių ir kt. Korėjiečių mokslininkai kuria specialias linijas riebiai, mišriai, jautriai, normaliai, sausai, probleminei odai.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top