Kas lemia gerą restorano vardą ir kaip tokį restoraną rasti Vilniuje?

Kai ieškote vietos, kur galėtumėte skaniai pavalgyti, natūralu, kad analizuojate, lyginate ir greičiausiai renkatės iš kelių patikusių restoranų variantų. Restoranų pasiūla Lietuvoje yra didelė ir restoranas turi būti konkurencingas rinkoje, patrauklus klientams, kad ne tik išsilaikytų, bet ir pelnytų gerą vardą. Ar žinote pagrindinius kriterijus, koks turėtų būti geras restoranas?

Aukštos kokybės maistas

Geras restoranas turi keltisau aukštus maisto kokybės standartus ir užtikrinti, kad kiekvienas patiekalasir visi jo gamybai naudojami ingredientai būtų kokybiški, kruopščiai atrinkti ir derantys tarpusavyje. Taip pat svarbu ir patyręs virtuvės šefas, kuris ne tik skaniai gamina, bet ir supranta svečių poreikius, geba bendradarbiauti su virtuvės personalu ir užtikrina, kad svečiai kiekvieną kartą gautų patiekalą, viršijantį jų lūkesčius. Kokybiško maisto patiekimas gali užtarnauti restoranui gerą reputaciją ir paskatinti svečius ne tik sugrįžti dar kartą, bet ir rekomenduoti tokią vietą kitiems.

Vienas iš tokių restoranų, kuris ypatingą dėmesį skiria skoniams ir aukštos kokybės maistui – „Vanille Lounge“. Tai Vilniaus centre įsikūręs verslo klasės restoranas, kurio valgiaraštis buvo sudaromas iš kruopščiai atrinktų produktų. Šis restoranas griežtai laikosi savo pagrindinio siekio – iš ūkininkų ir patikimų tiekėjų įsigyti kokybiškus produktus, meistriškai parinkti patiekalų ingredientus ir gaminant išryškinti natūralų jų skonį. Restorane „Vanille Lounge“ sau skanaus maisto ras bet kuris lankytojas, nes čia siūlomi ne tik šiuolaikinės sezoninės europietiškos virtuvės patiekalai, bet ir pristatoma lietuviškos klasikos virtuvė. Kitaip tariant, profesionaliai derinama klasikinė europietiška virtuvė, lietuviškos maitinimosi tradicijos, sezoniškumas ir aukščiausia kokybė – būtent tau leidžia sukurti tobulą produktą, kurį itin vertina lankytojai.

Teigiama klientų patirtis

Viena iš svarbių sėkmingo restorano savybių yra teigiama klientų patirtis – dažnai asmuo, sužavėtas restorano maisto, aplinkos ar aptarnavimo, viešoje erdvėjepalieka atsiliepimą. Tad renkantis vietą, kur galima pavalgyti, naudinga peržvelgti buvusių lankytojų atsiliepimus.

Kada restorano svečiai įgyja teigiamos patirties? Kai su svečiais bendraujantys restorano darbuotojai yra mandagūs, pozityvūs ir, be abejo, profesionalūs, gebantys atsakyti į svečių klausimus ir prireikus patarti.Šis kriterijus labai svarbus ir verslo klasės restoranui „Vanille Lounge“. Čia dirbantis aptarnaujantis personalas puikiai išmano meniu, gali papasakoti svečiams apie maistą ir gėrimus, rekomenduoti, ką pasirinkti. Tikriausiai dėl to šis restoranas – baras taip sėkmingai renka gerus atsiliepimus.

Paslaugų unikalumas

Žmonės mėgsta naujoves, kokybę ir profesionalumą. Restoranų šie kriterijai neaplenkia ir kartais nepakanka pasiūlyti tik gerą maistą ir malonų aptarnavimą. Kartais reikia daugiau – nustebinti klientus unikalumu, naujovėmis ar išskirtiniais pasiūlymais. Tai gali būti restoranas, pro kurio langus atsiveria nuostabus miesto vaizdas, išskirtiniai ir naujų skonių patiekalai arba restoranas, kuriame galioja specialus aprangos kodas. Lietuvoje tokių vietų yra išties mažai. Tačiau viena išskirtinė vieta, kur galima pavalgyti ir pasimėgauti jos unikalumu, tikrai yra.

Verslo klasės restoranas Vilniaus centre įsikūręs „Vanille Lounge“ siūlo ne tik skanų maistą, įvairų gėrimų pasirinkimą, bet ir vienintelį sostinės restoranuose veikiantį cigarų kambarį, kuriame galima prabangiai ir įsimintinai praleisti laiką. Būdami šiame kambaryje cigaro dūmo gerbėjai gali rinktis ne tik kruopščiai atrinktus išskirtinius cigarus, bet ir mėgautis nuostabaus skonio gėrimais – konjaku, viskiu, retos rūšies romu, kalvadosu ar bet kokiu kitu pasaulyję žinomu ir pripažinimą pelniusiu gėrimu.

Geras restoranas turi turėti vieną ar daugiau unikalių savybių, kurios išryškėtų kliento akyse. Vertėtų rinktis restoraną, kuris turi konkurencinį pranašumą prieš kitus restoranus. Tai leidžia neužmirštamai praleisti laiką ir mėgautis nuostabiais potyriais.

Klaidžiojate po miestą ir užsimanėte skaniai pavalgyti ar pasėdėti gražioje aplinkoje? O gal planuojate išskirtinį vakarą ar gražią šventę? „Vanille Lounge“ gali padėti suorganizuoti vakarėlį privačioje erdvėje bei pasirūpinti maitinimu. Šventė vyks jaukioje, prabanga alsuojančioje aplinkoje, o skonio troškimus patenkins restorano siūlomi gėrimai bei pagal klientų poreikius ir pageidavimus ruošiami patiekalai. Tik pasinaudokite vienu patarimu – tiek planuodami šventę didesniam žmonių būriui, verslo renginius ar banketus, tiek ieškodami geros vietos jaukiai pavakaroti, rezervuokite staliukus iš anksto. Su „Vanille Lounge“ komanda galima susisiekti telefonu +370 (602) 22 454 arba el. paštu info@vanillelounge.lt. www.vanillelounge.lt

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top