Kaip žinoti, kad jau laikas keisti automobilio kuro filtrą?

Kai jūsų automobiliui kyla sunkumų užvedant, galime nurodyti įvairius veiksnius. Vienas iš jų – blogas kuro filtras. Jei jūsų automobilis važiuoja su sugedusiu ar užsikimšusiu kuro filtru, degalų sistema nepateiks reikiamo degalų kiekio varikliui užvesti. Gali užtrukti ilgiau nei įprastai, kol užvesite automobilį. Silpna automobilio baterija taip pat yra viena iš pagrindinių užvedimo sunkumų priežasčių. Todėl prieš apžiūrėdami kuro filtrą galbūt norėsite patikrinti automobilio akumuliatoriaus galiojimo laiką, nes tai lengviau padaryti.

Bloga degalų ekonomija

Galbūt manote, kad jei jūsų automobilyje yra blogas arba užsikimšęs kuro filtras, tai turi sumažinti degalų sąnaudas. Tačiau taip nėra, nes jūsų degalų sistema pumpuos daugiau degalų, kad išstumtų per sugedusį kuro filtrą ir į cilindrus. Patikrinkite savo automobilio degalų sąnaudų stebėjimo sistemą ir nustatykite, ar jūsų automobilio degalų efektyvumas neblogėja. Jei taip, apsilankykite vietinėje automobilių parduotuvėje ir nedelsdami pakeiskite kuro filtrą, kad ilgainiui sutaupytumėte pinigų degalams. Didesnės degalų sąnaudos tai paprastas indikatorius, rodantis jums problemą su kuro filtru.

Patikrinkite variklio lemputę

Kai jūsų automobilio variklio valdymo blokas (ECU) pajunta, kad jūsų automobilyje yra įprastų vairavimo sąlygų sutrikimų, užsidegs „patikrinti variklį“ lemputė. Viena iš priežasčių, kodėl užsidega lemputė „patikrinkite variklį“, yra bloga degalų sistema. Todėl galbūt norėsite patikrinti kitas automobilio degalų sistemos dalis, pvz., kuro siurblį ir degalų purkštukus, kad nereikėtų pakeisti gero kuro filtro. Tačiau pagal statistiką, automobilio lempute dėl variklio patikrinimo užsidega greičiausiai dėl kuro filtro gedimo.

Jaučiamas variklio strigimas

Vis dar yra didelė tikimybė, kad jūsų automobilis užsives, net jei jame yra sugedęs kuro filtras. Tačiau sprendžiant šią problemą jūsų automobilis kartais gali užstrigti. Dėl to, kad cilindruose neužsidega degalai, jūsų automobilio variklis užges, ypač važiuojant mažu greičiu. Net ir dirbant tuščiąja eiga, jūsų automobiliui vis tiek reikia degalų. Taigi, jei manote, kad jūsų automobilis tuščiąja eiga dreba, tai taip pat gali reikšti, kad jūsų automobilyje yra sugedęs kuro filtras. Degalai iš degalų bako nepasiekia reikiamo kiekio dėl užsikimšusio kuro filtro, dėl kurio jūsų automobilis slenka. Daugiau informacijos galite rasti signeda.lt.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Kaip žinoti, kad jau laikas keisti automobilio kuro filtrą?"

  1. tutis parašė:

    …rasinelis is fantastikos zanro…….

Comments are closed.

scroll to top