Kaip išmokti plaukti baidarėmis?

Yra daug galimybių, kaip galima išmokti plaukioti baidarėmis. Ar tai būtų greitas seansas, kai sužinotumėte, ar tai užsiėmimas jums, ar savaitgalio kursai, paremti technika. Tačiau praleisdami savaitę baidarėje tiek ežere, tiek upėje gausite puikų pagrindą ir geriausią būdą išmokti šios nuostabios sporto šakos! Be jokios abejonės, laikas, praleistas baidarėje idealioje aplinkoje su tinkama įranga ir visiškai kvalifikuotu instruktoriumi, yra pats geriausias būdas tapti modernaus sporto atstovais! Būtent šios visos svarbios detalės užtikrina, kad atostogos ir laikas prie upės būtų kuo geriau praleistas. Be to, jausdami saugūs, galite sutelkti dėmesį į naujų įgūdžių ir metodų mokymąsi. Jei ieškote pramogų su baidarėmis, jas rasite www.baidares.lt.

Kaip išsirinkti instruktorių, kuris išmokys valdyti baidarę?

Be jokios abejonės, turėtumėte paklausti, kokią kvalifikaciją (kai kuriais atvejais, jei yra) turi instruktoriai! Ar tai yra klubinė savanorių kvalifikacija, ar jas suteikia valstybė. Žinoma, jūs turėtumėte klausti ne tik kvalifikacijos. Kiek patirties turi instruktoriai ar treneriai? Ar jie ką tik plaukiojo baidarėmis savo gimtose upėse ar praleido laiką dirbdami visame pasaulyje skirtingose ​​šalyse, kultūrose ir aplinkose? Taip pat kokios geros yra jų asmeninės technikos, ar instruktoriai nori tobulėti, ar jie tiesiog nusiteikę plaukioti baidarėmis ar instruktuoti. Žinoma, skirtinguose žemynuose ir šalyse yra skirtingi plaukimo baidarėmis būdai, o jei jūsų baidarių instruktorius plaukiojo baidarėmis ir mokė įvairiose šalyse, tai gali turėti didžiulį pranašumą, nes į kursą įtrauks modernias ir skirtingas technikas. Galiausiai, kiek jiems patinka baidarių sportas? Kai turi laisvų dienų, jie plaukia baidarėmis, ar keliauja plaukti baidarėmis į kitus regionus, šalis ir žemynus? Nustebsite, kiek daug instruktorių plaukioja baidarėmis tiesiog darbe. Rasti instruktorių, kuris mėgsta plaukimą baidarėmis, yra nuostabu! Jų meilė sportui yra užkrečiama ir tai gali būti matoma visuose kursuose, kuriuose jie moko, treniruoja.

Kokios įrangos reikia, kuomet norisi išmokti plaukioti baidarėmis?

Įranga turi didžiulę įtaką jūsų patirčiai mokantis plaukioti baidarėmis. Per pastaruosius 5–10 metų baidarių įranga buvo labai patobulinta, todėl plaukimo baidarėmis technika ir taktika taip pat turėjo tobulėti. Praėjo laikai,  kai baidarės buvo itin ilgos ir suapvalintos be kraštų, reikėjo specialios aprangos ir sunkių irklų. Vietoj to dabar sutinkamos modernios baidarės, kurios yra stabilios, lengvai manevruojamos ir neįtikėtinai gerai veikia vandenyje. Didelis įvairių gamintojų baidarių asortimentas suteikia geriausią galimybę rasti jūsų kūno dydžiui, formai ir įgūdžiams tinkamą baidarę. Irklai yra panašūs. Neabejotinai pradedančiajam yra svarbiau išmokti dinamiškai plaukti baidare tiesia linija, nei nerimauti, ar nesulenkiau riešą į tokią keistą ir nenatūralią padėtį. Vietos pasirinkimas yra nepaprastai svarbus sprendimas mokantis plaukioti baidarėmis. Ar plaukiate baidarėmis pavasarį, vasarą ar rudenį? Ežeras yra geriausia vieta įgyti pusiausvyrą ir išmokti pagrindinių plaukimo baidarėmis įgūdžių. Vandens temperatūra padeda, bet dar svarbiau yra įranga, kuri gali išlaikyti šilumą ir sausumą. Žinoma, kiekviena upė turi savo sezoną. Drabužiai vaidina dar vieną svarbų vaidmenį mokantis ir mėgaujantis baidarėmis. Apranga turi būti patogi, taip pat nepamirškite ir atsarginių drabužių, jei nutiktų nelaimė. Plaukimui baidarėmis su tinkama įranga suteikia didelę judėjimo laisvę aplink pečius, rankas ir nugarą. Jei jums reikia naudoti neopreną, tada geriausios bus kelnės (su termo viršutine dalimi). Taigi, pasirinkite tinkamą baidarę, vietą ir instruktorių, tuomet tikrai smagiai praleisite laiką ir viską išmoksite.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top