Išskirtinis pasiūlymas „Tele2“ klientams: operatorius pasirūpins apsauga internete be papildomų veiksmų

Nuo šiol mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ rūpinasi ne tik ryšiu, bet ir klientų apsauga internete – naujasis įrankis padės užtikrinti saugumą naršant ir tarnaus kaip tėvų kontrolės bei turinio filtravimo priemonė. Pirmus 2 mėnesius klientams ši paslauga bus nemokama, o praėjus šiam laikotarpiui, saugumo produktas kainuos vos 1,49 Eur/mėn.

„Papildomas apsaugos lygis virtualioje erdvėje reikalingas visiems – tiek verslui, tiek ir privatiems klientams, naršantiems internete, ar siekiantiems užtikrinti atžalų saugumą. Naujoji saugumo paslauga tai leidžia padaryti labai paprastai, nes nereikia atlikti jokių papildomų veiksmų, kad įrenginiuose turėtumėte apsaugą nuo kenkėjiškų svetainių ar nelegalaus turinio“, – teigia „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims Petras Masiulis.

Paslaugą išbandyti galima nemokamai

Pasak D. Drakicko, ši paslauga automatiškai pradės veikti visiems naujas sutartis sudarantiems ar jas pratęsiantiems klientams. Įrankį taip pat aktyvuoti galima ir savitarnos svetainėje, paskambinus į klientų aptarnavimo centrą ar apsilankius „Tele2“ salone.

Jo teigimu, visi klientai, užsisakę paslaugą pirmą kartą, galės 2 mėnesius ja naudotis nemokamai, o praėjus šiam laikotarpiui, saugumo produktas kainuos 1,49 Eur/mėn. Likus savaitei iki nemokamo išbandymo pabaigos, vartotojai apie tai bus informuojami ir galės pasirinkti, ar nori pasilikti paslaugą.

„Paslauga gali tapti paprastesniu ir labiau prieinamu saugumo įrankiu ne tik privatiems klientams, bet ir verslams, kurie neturi galimybės samdyti saugumo specialistų. Įrankis veikia tinklo lygmenyje, tad jam nereikia papildomos įrangos ar konfigūravimo. Interneto apsaugos paslauga veikia ir užsienyje, naudojant tarptinklinį ryšį per mobiliuosius duomenis, prisijungus prie bet kokio operatoriaus“, – akcentuoja jis.

Blokuoja neleistinas svetaines

Operatoriaus pristatytas interneto apsaugos produktas yra sukurtas kartu su didelę patirtį šioje srityje turinčia bendrove „Whalebone“, kuri teikia saugumo įrankius telekomunikacijų bendrovėms užsienio šalyse. Anot „Tele2“ produkto vadybininko Donato Drakicko, „Tele2“ tinkle integruota paslauga ne tik geba apsaugoti įrenginius naršant naršyklėje, bet ir aptinka bet kokį aplikacijų ar programinės įrangos siunčiamą kenkėjišką srautą.

„Interneto apsauga veikia tik saugiame „Tele2“ tinkle, todėl prisijungus prie belaidžio tinklo, paslauga neveiks. Jeigu naudojatės „Laisvo interneto“ planu ir užsisakėte šią apsaugą, belaidžio tinklo paslauga veiks pagal „Laisvo interneto“ nustatymus. Jeigu su svetaine viskas gerai, puslapis yra užkraunamas ir vartotojas gali juo naudotis, tačiau jei aptinkamas užkrėstas tinklalapis, įrankis iškart užblokuoja prieigą ir perspėja vartotoją. Paslauga identifikuoja ir netikras el. parduotuves ar suklastotus el. bankininkystės puslapius, kuriose programišiai bando pasiekti jūsų jautrią informaciją, kaip slaptažodžiai ar mokėjimo kortelės duomenys“, – aiškina jis.

Informuoja apie incidentus

Anot eksperto, interneto apsaugos įrankiu galima blokuoti operatoriaus sudarytas svetainių kategorijas arba kurti atskirus blokavimo sąrašus patiems. D. Drakickas pasakoja, kad numatyti kategorijų filtrai pagal svetainės turinį nustato, kokie puslapiai bus nepasiekiami, pavyzdžiui, turinys suaugusiems, pramogos, nusikaltimai ar net reklamų srauto ribojimas. Jo teigimu, pasirinkus reikiamas kategorijas, tėvai gali būti ramūs, kad jų vaikai pamokų metu ar kitu nustatytu laiku negalės naudotis socialiniais tinklais.

„Vartotojai turi galimybę koreguoti kategorijas, pridėti ar išimti norimas svetaines, kad paslauga veiktų pagal visus jų poreikius. Išsamią informaciją apie visus saugumo incidentus galima stebėti savitarnos svetainėje, čia taip pat galima užsisakyti SMS žinutėmis siunčiamus pranešimus apie incidentus bei savaitines ar mėnesines ataskaitas el. paštu“, – paslaugos galimybes aptaria jis.

Užs. Nr. 20.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top