Į ką atkreipti dėmesį renkantis drabužius internetu?

Nors renkantis naujus drabužius pirmenybė neretai yra teikiama fizinėms pardavimo vietoms, tačiau klaidinga manyti, kad internetu nepavyks išsirinkti puikiai tinkančių drabužių. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad išsirinkti drabužius gali būti pernelyg sudėtinga, tačiau įsitikinsite patys, kad viskas yra gerokai paprasčiau. Tereikia vadovautis keliais naudingais patarimais, ir galite būti visiškai ramūs, kad pasirinkti rūbai derės prie jūsų susikurto įvaizdžio. Norite sužinoti daugiau? Apie tai – šiame straipsnyje.

Pirmas žingsnis: pasirinkite prekių kategoriją

Planuojate įsigyti naujas kelnes, striukę ar batus? Gera žinia yra ta, kad internetinėje parduotuvėje paieškos bus gerokai greitesnės ir paprastesnės: turėsite galimybę pasirinkti tam tikrą jus dominančią prekių kategoriją, kurioje apsilankę galėsite pasirinkti tam tikras aktualias prekių savybes, kurios dar labiau paspartins paiešką. Turbūt sutiksite, kad fizinėse pardavimo vietose neretai tenka sugaišti gana nemažai laiko, kol galiausiai patinka rasti dominančius drabužius, tačiau internetinėje parduotuvėje viskas vyksta gerokai greičiau.

Antras žingsnis: įvertinkite, koks drabužių dydis bus tinkamas

Mums visiems yra puikiai žinoma, kokio dydžio drabužius turėtume rinktis, tačiau vertėtų nepamiršti, kad tikrai ne visų gamintojų drabužiai ir avalynė atitinka dydžių standartus. Pardavėjai visada stengiasi, kad vartotojai galėtų pasirinkti jiems labiausiai tinkančias prekes, todėl įprastai yra pateikiamos dydžių lentelės, padedančios greičiau ir paprasčiau atrasti reikiamus dydžius. Pavyzdžiui, jei dvejojate, kokio dydžio batai moterims tiktų labiausiai, tiesiog užmeskite akį į dydžių lentelę, kurioje įprastai yra pateikiami standartinių dydžių atitikmenys.

Trečias žingsnis: raskite, kas tiktų jūsų figūros tipui

Tikėtina, kad puikiai žinote savo kūno sudėjimo privalumus ir trūkumus, todėl į tai atsižvelgus bus galima gerokai paprasčiau rasti tinkančius drabužius. Jei dvejojate, ar tam tikras drabužis atrodys taip, tarsi būtų pasiūtas būtent jums, naudinga išsiaiškinti, kas tinka vienam ar kitam figūros tipui, ir tai padės gerokai paprasčiau pasirinkti derančius drabužius. Nesibaiminkite, jei įsigytas drabužis nepateisins jūsų lūkesčių: dauguma internetinių parduotuvių yra nustačiusios ganėtinai aiškias ir paprastas drabužių keitimo ar grąžinimo sąlygas.

Ketvirtas žingsnis: įvertinkite, su kuo derinsite parinktus drabužius

Pirkti vertėtų tik tada, jei neabejojate, kad pasirinktą drabužį nesunkiai priderinsite prie turimo garderobo. Pavyzdžiui, jei nusprendėte įsigyti ryškiaspalves kelnes, vertėtų pasvarstyti, ar savo spintoje rasite prie jų derančius marškinėlius (jei ne – galbūt verta iš karto pasidairyti ir tam tikrų derančių rūbų?) Deja, kartais net ir puikiai tinkantys drabužiai taip ir neišvysta dienos šviesos, nes paprasčiausiai nepavyksta jų priderinti. Būkite gudrūs ir venkite tokių drabužių pirkimo, kurie tiesiog užims vietą jūsų spintoje.

Penktas žingsnis: palyginkite kainas

Jei jau išsirinkote tinkamo dydžio drabužių, neskubėkite jų įsigyti. Tikėtina, kad skirtingose pardavimo vietose tokių pačių drabužių kainos gali ženkliai skirtis, todėl būkite gudrūs ir įsitikinkite, kad pardavėjo siūloma kaina yra pati palankiausia. Įvairiose prekybos vietose prekių kainos gali ženkliai varijuoti, todėl ieškokite geriausio pasiūlymo, ir tai jums tikrai padės sutaupyti. Kai kuriose parduotuvėse galima pasinaudoti specialiais nuolaidos kodais ar nemokamo pristatymo pasiūlymu, taigi, skirkite minutę šios informacijos paieškai.

Šeštas žingsnis: pateikite užsakymą

Radę geriausią pasiūlymą turėsite galimybę pateikti savo užsakymą. Jei pasirinksite Pigu.lt parduotuvę, savo paskyroje galėsite stebėti užsakytų prekių ruošimo ir pristatymo eigą, taigi, galėsite iš anksto numatyti, kada tikėtis siuntos pristatymo. Džiugina tai, kad čia taip pat galima pasirinkti skirtingus prekių pristatymo būdus, todėl tikrai atrasite palankiausias galimybes.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top