HPL plokštės eksterjero dizaine. Didžiausi privalumai

Paskutiniais metais išpopuliarėjo HPL plokščių panaudojimas fasadų ir įvairių būstų išorės apdailoje. Jeigu su šia sąvoka susiduriate pirmą kartą, tikriausia kyla klausimas, kuo HPL plokštės tokios ypatingos? Šiame straipsnyje, įmonės OREX GROUP ekspertai, pasidalins įžvalgomis apie didžiausius HPL plokščių privalumus. 

Apie HPL plokštes

HPL plokštės yra gaminamos vienoje didžiausių Europos laminatų gamykloje – GENTAS Group. Per metus gamykloje galime pagaminti daugiau nei 25.000.000 m2 įvairių rūšių plokščių. Ilgametė patirtis suteikė mums galimybę patenkinti tiek įnoringiausių architektų tiek statybininkų ir didelių įmonių poreikius. 

OREX GROUP siūlo daugiau nei 400 spalvų ir atspalvių, iš kurių galima kurti tiek vienspalvius, tiek kombinuotų spalvų eksterjero fasadus. Taip pat galima rinktis natūralaus medžio, betono, marmuro imitacijos plokštes.

HPL plokštės dažniausiai yra naudojamos, kaip ventiliuojamų fasadų apdaila eksterjere. Jos gali būti pritaikomos daugiabučiams namams, komercinės ir administracinės paskirties objektams.                                                                  

Privalumai

  • Tvirtumas

HPL yra atsparios įbrėžimams ir įvairiems pažeidimams. Rinkdamiesi šias plokštes, jūs renkatės tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

  • Universalus panaudojimas

Plokštės gali būti naudojamos muziejų erdvėse, komerciniuose ir gyvenamuosiuose namuose. Plokštes dažnai renkasi architektai, kurie planuoja įvairių daugiabučių kvartalus ir ieško kokybiškų ir patvarių medžiagų galinčių tarnauti fasadams ilgus metus. 

  • Nesudėtinga priežiūra

Jeigu atsirado kažkokių dėmių, jas pašalinti lengvai galite naudodami skystą citrusinį valiklį ir kempinę. O jeigu neturite jokio valiklio, galite nuvalyti ir su šlapiu skudurėliu. HPL plokštės yra puikus sprendimo būdas ieškantiems medžiagų, kurios nereikalauja ypatingos priežiūros.

  • Patraukli kaina

HPL plokštės yra puiki investicija. Jos suteikia aukštą kainos ir kokybės santykį. Nors HPL plokštės yra brangesnės už kitas eksterjero medžiagas, jos išskiria savo dizainu, patvarumu, ir plačiomis panaudojimo galimybėmis. 

  • Išskirtinės dizaino galimybės

HPL plokštės yra stilingo dizaino, iš jų galima išpjauti įvairias formas, kurios gali derėti prie visų eksterjero erdvių. Savo klientams siūlome ypatingai plačią plokščių spalvų ir paviršių paletę nuo vienspalvio tono iki medžio, akmens imitacijos.    

Rinkitės patvarumą, ilgaamžiškumą ir išskirtinį eksterjero dizainą su OREX GROUP gaminamomis HPL plokštėmis. Susisiekime ir aptarkime jūsų lūkesčius. 

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top