„Groward Group“ Ukmergės elevatorius laukia Lietuvos ūkininkų grūdų

Eglė Liukumaitė, „Groward Group“ grūdų verslo vadovė

Sėkmingą grūdų ir paukštininkystės verslą Lietuvoje vystanti žemės ūkio įmonių grupė „Groward Group“ kviečia smulkiuosius ūkininkus priduoti grūdus Vievio ir Ukmergės elevatoriuose. Siekdama užtikrinti spartesnį grūdų supirkimo procesą, įmonė šiais metais daug dėmesio skiria grūdus priduodančių ūkininkų ir žemės ūkio bendrovių patogumui – atnaujinta techninė elevatorių įranga, grūdų supirkimas bus vykdomas dviem eilėmis, sezono metu padidintas darbuotojų skaičius.

„Groward Group“ elevatoriai superka visų klasių kviečius, kvietrugius, žirnius, pupas, avižas ir miežius. Didžiąją dalį Lietuvos ūkininkų priduotų grūdų įmonė naudoja paukščių pašarams. Bendrovė taip pat superka ir ekologiškus grūdus, kurių dalį eksportuos i užsienį.

Grūdus iš ūkininko priims per 30 min.

Kaip teigia „Groward Group“ Grūdų verslo vadovė Eglė Liukumaitė, šiais metais planuojama supirkti 45 tūkst. tonų grūdų, t. y. dešimtadaliu daugiau lyginant su praeitais metais. Visus grūdus įmonė pirks tik iš Lietuvos ūkininkų ir žemės ūkio bendrovių.

„Mums svarbus kiekvienas ūkininkas – ar jis atveža 5 ar 100 tonų: mes rūpinamės, kad ši partnerystė būtų naudinga. Analizuojame savo darbą, atsižvelgiame į ūkininkų pastebėjimus ir visada ieškome būdų, kaip dar labiau pagerinti darbų organizavimą bei ūkininkus aptarnauti jiems patogiausiu būdu“, – sako E. Liukumaitė.

Pasak jos, imamasi visų priemonių, kurios gali pagreitinti grūdų pridavimo procesą – grūdų elevatoriai vasarą dirba pilnu tempu: ūkininkų patogumui, javapjūtės metu ilginamos darbo valandos, didinamas darbuotojų skaičius.

Vienas svarbiausių šių metų pokyčių, kuriuos įdiegęs Ukmergės elevatorius pasitinka vietos ūkininkus, – dviejų eilių sistema. Iki šiol grūdus priduoti atvykę ūkininkai rikiuodavosi į vieną eilę ir tai ilgindavo laukimą. „Suprantame, jog sezono metu ūkininkai yra itin užsiėmę žmonės. Taupydami jų laiką sukūrėme dviejų eilių sistemą, kurios tikslas – neužlaikyti kliento elevatoriuje ilgiau nei 30 min.“, – sako E. Liukumaitė.

Atsinaujinusi darbuotojų komanda ir moderni įranga

Šių metų rugiapjūtės sezoną „Groward Group“ pasitinka sustiprėjusia ir atsinaujinusia darbuotojų komanda. Neskaitant papildomų sezoninių darbuotojų, grūdų supirkimo punkte pradėjo darbuotis jauni ir veržlūs specialistai.

Ukmergės elevatoriui pradėjo vadovauti Monika Rimeikaitė. Ji savo karjerą „Groward Group“ pradėjo nuo laborantės, vėliau buvo laboratorijos vedėja ir kokybės vadovė, o šiemet tapo elevatoriaus vadove.

„Kolegė rimtai nusiteikusi ir jau pilnai pasiruošusi artėjančiam darbymečiui. Mums svarbu patenkinti klientų lūkesčius, tad itin vertiname gerus ir sklandų darbo procesą galinčius užtikrinti specialistus“, – sako E. Liukumaitė.

Didelį dėmesį „Groward Group“ įmonė skiria ir techninei elevatorių įrangai. Praeitais metais buvo atnaujinta laboratorijų įranga, tad grūdų kokybė punktuose nustatoma itin tiksliai, produkcijos džiovinimas, valymas bei sandėliavimas vyksta pagal aukščiausius standartus. Grūdus Ukmergės elevatorius superka patrauklia žemdirbiams kaina. Savo produkciją „Groward Group“ atvežę klientai esant poreikiui, gali gauti mokėjimą už grūdus ir per itin trumpą laiką – 5 d. d., nuolatiniai klientai žino šią paslaugą ir dažnai ja naudojasi.

Grūdus gali paimti tiesiai iš ūkio

„Groward Group“ Grūdų verslo vadovė E. Liukumaitė primena, jog įmonė superka ir ekologiškus grūdus, kuriuos smulkieji ūkininkai gali patys pristatyti į Ukmergės elevatorių arba išsikviesti įmonės grūdovežį.

„Jei ūkininkai turi sąlygas paruošti grūdus iki bazinių kondicijų, t. y. juos išvalyti, išdžiovinti ir sandėliuoti savo patalpose ilgesnį laiką, mūsų transportas gali atvažiuoti tiesiai į kiemą ir paimti visą derlių. Atvykęs vadybininkas užpildo dokumentus, palaidi grūdai sukraunami į sunkvežimį ir išvyksta tiesiai į užsienį“, – pasakoja Grūdų verslo vadovė ir pabrėžia, jog tokių grūdų supirkimo kaina yra didesnė, tad ir naudos ūkininkai gauna daugiau.

Kaip ir kasmet, šį sezoną ūkininkai taip pat galės pasinaudoti ir įmonės siūloma grūdų paėmimo iš sutartos vietos bet kurioje Lietuvos dalyje paslauga. Tiesa, ši paslauga naudingesnė stambesniems ūkininkams, kurie nori priduoti daugiau nei 24 tonas grūdų.

Grūdai priimami UAB „Zujų paukštynas“, Jonuškų g. 14, Leonpolio k., Ukmergės r., tel. 8 694 32276.

Užs. Nr. 79.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+