DEGINTOS MEDIENOS LENTOS BEI DAILYLENTĖS – PATVARUS BEI ILGAAMŽIŠKAS SPRENDIMAS INTERJERE, EKSTERJERE BEI ĮRENGIANT MAŽOSIOS ARCHITEKTŪROS SPRENDIMUS NAMŲ VALDOJE

Natūralios bei sveikatai nekenkiančios statybos bei apdailos medžiagos yra svarbios, kuriant savo svajonių namus. Viena iš tokių medžiagų, savyje sujungianti klasiką bei netradicinius sprendimus, yra deginta mediena, kuri į mūsų namus atkeliauja lentų arba dailylenčių pavidalu.

Deginta mediena išskirtiniams bei sveikatai palankiems interjero sprendimams

Interjero dizaineriai, kalbėdami apie ugnimi pagal japonų medienos apdirbimo metodologiją apdorotą medieną, vienbalsiai teigia, kad tai vienareikšmiškai unikalumo bei prabangos praktiškai kiekvienam interjerui galintis suteikti gaminys, kurį galima plačiai pritaikyti visame interjere, panaudojant jį sienų, pertvarų, nišų, grindų ir kt. įrengimui, židinių ir kitų namuose numatytų objektų puošybai. Plačios spalvinės gamos bei apdorojimo lygio deginta mediena ne tik prisidės, kuriant stilingą, laikui nepavaldų jaukių namų interjerą, bet ir užtikrins, kad įspūdingos išvaizdos namų detalės būtų draugiškos visiems namų gyventojams bei aplinkai. Mes, savo ruožtu, patariame degintą medieną įsigyti tik iš patikimų gamintojų, užtikrinančių aukštą šių gaminių kokybę.

Deginta mediena akį traukiantiems eksterjero sprendimams

Sakoma, kad pasirinkus degintą medieną namo eksterjerui, susikursite namus, kurie bus tobuli nuo pat pamatų iki stogo smailės. Ugnimi apdorotos lentos bei dailylentės dėl savo estetikos, tobulos tekstūros, patvarumo, paprastos priežiūros bei ilgaamžiškumo idealiai tinka, įrengiant ne tik namų fasadus, bet ir jų stogus. Panaudojant skirtingų dizainų bei apdirbimo lygių degintas dailylentes, pavyzdžiui, taip pat galima įrengti balkonus, laiptų turėklus, terasas ir kt. objektus. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad deginta mediena būna įvairiausių išmatavimų. Ją galima montuoti įvairiais būdais, kuriant įvairiausias raštų formas bei stambius ornamentus. Horizontaliai, vertikaliai, įstrižai ir kt. būdais tvirtinamos degintos medienos lentos bei dailylentės kiekvieną pastatą gali paversti subtiliai rafinuotu bei baltą pavydą keliančiu objektu.

Deginta mediena mažosios architektūros elementams

Suoliukai, dviračių stovai, šiukšlinės, gėlių vazonai ir kt. – mažosios architektūros elementai, kurių įrengimui taip pat galima panaudoti degintą medieną. Panaudojus šią minėtų elementų gamybos medžiagą, galėsite būti tikri, ne tik dėl to, kad Jūsų valdose bus itin kokybiški, funkcionalūs, neskilinėjantys bei ilgaamžiai elementai, bet ir dėl to, kad jie tobulai derės prie bendros stilistikos.

Deginta mediena tvorų įrengimui

Maumedžio, pušies, eglės ir kt. medienos degintos lentos tvorų įrengimui yra bene tobuliausias pasirinkimas. Šios lentos, apie kurias daugiau galite sužinoti sekdami šią nuorodą: https://sugibanwood.com/deginta-mediena-tvorai/, neskilinėja, be to, dėl savo apdirbimo technologijos visiškai nepūva ir, savaime suprantama, nėra veikiamos grybelių, skaptukų ir kitų medienos kenkėjų, nes ši mediena yra labai nepalanki terpė jų egzistavimui.

Ilgaamžišką degintos medienos tvorą itin nesunku priderinti prie bendros namų valdos stilistikos, todėl projekto išbaigtumas bei harmoningumas nebus pažeistas, sugalvojus įsirengti šį funkcionalų bei savita išvaizda pasižymintį „aksesuarą“. Įvairaus aukščio bei ilgio iš degintos medienos pagaminta tvora be jokių papildomų investicijų tarnauja ilgai ir nekeičia savo pirminės išvaizdos net ir tada, kai ją pastoviai „atakuoja“ tiesioginiai saulės spinduliai.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top