Dažniausi skalbimo mašinos gedimai

dandjappliancerepair.com nuotr.

Tikriausiai visi sutiks, kad skalbimo mašina yra viena didžiausių pagalbininkių buityje. Jas galima rasti tikriausiai visuose namuose. Nors skalbimo mašinos yra pripažintos vienos iš patvariausių prietaisų, kurios kartais tarnauja 10 ir daugiau metų, tačiau ir jos kartais genda. Šiame straipsnyje norėtume jus supažindinti su dažniausiai pasitaikančiais gedimais, kuriuos turi skalbimo mašinos.

1. Skalbimo mašinos turi vieną detalę, kuri matuoja vandens temperatūra vienos ar kitos skalbimo programos metu. Tai termostatas. Sugedus šiai detalei, skalbimo mašina nebe supranta kokios temperatūros vanduo yra reikalingas, todėl skalbimo mašinos ekranėlyje atsiranda klaida. Pakeitus šią detalę, dažniausiai visos problemos dingsta.

2. Skalbimo mašinos guma. Atrodo nesudėtinga ir nereikšminga problema, tačiau tai yra svarbi detalė sėkmingam skalbimo mašinos darbui. Ši detalė yra uždėta ant skalbimo mašinos durelių. Ji sulaiko skalbimo metu vandenį, kad jis neišbėgtų į išorę. Per laiką ši detalė susidėvi, dažnai atsiranda pelėsis, dėl jo net išskalbti drabužiai gali turėti nemalonų kvapą. Nors tai neatrodo reikšmingas darbas, skalbimo mašinos gumai pakeisti, reikia kviesti meistrus.

3. Skalbimo mašinos judėjimas. Tikriausiai dažnai matyta situacija kino filmuose, kaip senos skalbimo mašinos stipriai juda iš vaikšto po kambarį, tačiau tikriausiai nei vienas nenorėtume to pamatyti savo namuose. Tačiau tai nebūtinai turi atsitikti senoms skalbimo mašinoms, iš tiesų gali taip atsitikti net ir visai naujoms. Taip atsitinka todėl, kad skalbimo mašinos, gręžimo metu, kai skalbyklės būgnas sukasi 1000-1500 kartų per minutę, išcentrinė jėga gali išjudinti net ir 70kg sveriančią skalbimo mašiną. Nuo tokios vibracijos, skalbimo mašinos gali pradėti vaikščioti po patalpą ir tai įvyksta dėl neteisingai sureguliuotų skalbimo mašinos kojelių. Taip dažnai atsitinka kai naują skalbimo mašiną parsivežame iš parduotuvės arba seną pervežame į naują gyvenamąją vietą. Atvykęs meistras jums greitai padės nureguliuoti skalbimo mašinos kojeles ir ši nebejudės iš vietos.

4. Nesibaigianti skalbimo mašinos programa. Jeigu jums viduryje skalbimo, skalbimo mašina sustoja ir ekranėlyje rašo klaida, metas kviesti meistrą. Ši problema gali kilti dėl daugybės priežasčių, kurią tiksliai gali nustatyti tik skalbimo mašinų meistras. Dažniausiai pasitaikančios problemos dėl ko skalbimo mašina nebaigia programos gali būti: perkaitusi relė, perdegęs perjungimo kontaktas, nusidėvėję variklio šepetėliai, durų užrakto gedimas, elektroninė valdymo plokštė, rečiau, bet taip pat pasitaiko ir skalbimo mašinos siurblio gedimas. Dėl visų šių priežasčių skalbimo programos gali strigti, todėl būtina išsikviesti meistrą problemai atrasti ir panaikinti.

5. Skalbimo mašina neišleidžia vandens. Tai opi problema, dėl kurios būtina kviesti meistrus ir jokiu būdu nebandyti taisyti patiems, nes galima pridaryti daugiau bėdos, nei naudos. Dažniausiai tai atsitinka dėl užsikišusių filtrų ir vamzdžių. Tai dažnai atsitinka tuomet kai prieš skalbiant nepatikriname kišenių ir smulkūs daiktai patenka į vamzdžius taip juos užkimšdami. Dar dažnai pasitaikanti problema yra labai paprasta, tai didesnis nei maksimaliai leidžiamas skalbinių kiekis plaunamas vienu metu. Nedarykite šios klaidos, nepridėkite nešvarių rūbų daugiau nei nurodytas leidžiamas svoris, rekomenduojama visuomet palikti truputį vietos, kad skalbiniai gerai išsiskalbtų. Ir vienas baisiausių gedimų, dėl kurio gali neišbėgti vanduo yra siurblio gedimas, dėl šio gedimo gali reikėti pakeisti visą skalbimo mašiną.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3 (2 įvert.)
scroll to top